SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 3m G657A1

8,17 zł z VAT
6,64 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 3m G657A1
Kod produktu: OP-SCA-SCA-SM-SX-3A
Producent: Opton

Opton patchcord światłowodowy z włóknem G.657.A1, singlemode. Posiada końcówki simplex SC/APC-SC/APC, długość kabla wynosi 3 m. 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii