SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi

Promocja
109,47 zł z VAT

130,51 zł netto
89,00 zł netto
Ilość
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
Kod produktu: UPLINK-EP122R
Producent: Uplink

Oferowany produkt to terminal kliencki ONU firmy Uplink, służy do wykorzystania w pasywnych sieciach EPON. Wyposażony został w jedno wejście światłowodowe SC/UPC, jeden gigabitowy port Ethernet oraz jeden port fast Ethernet. Umożliwia transmisję bezprzewodowej sieci w paśmie 2,4 GHz, z przepustowością do 300 Mb/s (standardy IEEE 802.11b/g/n). Terminal wyposażony jest w dwie zewnętrzne anteny dookólne (2T2R). Jest kompatybilny z terminalami wyposażonymi z chipsety Broadcoma / PMC / Cortiny. 

Urządzenie może być zdalnie konfigurowane poprzez OMCI i TR069, jest kompatybilny z OAM. Wspiera funkcje QinQ, DHCP serwer / relay oraz IGMP / MLD snooping. Port WAN może pracować jako bridge, router lub w trybie bridge / router. Terminal wspiera NAT i dual stack IPv4 / IPv6.

Najważniejsze cechy:

  • terminal kliencki ONU do sieci EPON;
  • złącze SC/UPC, przepustowość 1,25 Gb/s;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 1 port fast Ethernet;
  • kompatybilność z OAM;
  • bezprzewodowa transmisja WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • standardy IEEE 802.11 b/g/n;
  • dwie zewnętrzne anteny dookólne.

Specyfikacja:

EP122R
Chip Realtek
Interfejs PON

EPON

SC/UPC

1,25 Gb/s

Długość fali

Tx 1310 nm

Rx 1490 nm

Czułość < -27 dBm (PX20+)
Porty LAN

1 gigabitowy port Ethernet

10/100/1000 Mb/s

1 port fast Ethernet

10/100 Mb/s

Standardy bezprzewodowe (WiFi) IEEE 802.11 b/g/n
Przepustowość transmisji bezprzewodowej Do 300 Mb/s
Anteny

2 zewnętrzne anteny

2T2R

Diody LED 8 diod informujących o statusie: zasilania, PON, LAN, WIFI
Napięcie zasilacza 12 V
Maksymalny pobór mocy 9 W
Dopuszczalna temperatura pracy Od -5 do 55 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -30 do 60 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca
Wymiary 185x33x122 mm
Waga 0,25 kg

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii