SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
TP-Link TL-T2600G-28MPS przełącznik (switch) zarządzalny L2 JetStream, PoE, 24x GE, 4x SFP

1 528,43 zł z VAT
1 242,63 zł netto
Ilość
przechowalnia
TP-Link TL-T2600G-28MPS przełącznik (switch) zarządzalny L2 JetStream, PoE, 24x GE, 4x SFP
Kod produktu: TL-T2600G-28MPS
Producent: TP-Link

TP-Link TL-T2600G-28MPS JetStream to zarządzalny przełącznik warstwy Layer 2. Wyposażony jest w 24 gigabitowe porty Ethernet oraz 4 sloty SFP. Jest następcą modelu TL-SG3424P - wyróżnia się poprawioną wydajnością oraz nowym, lepszym oprogramowaniem. Każdy z portów Ethernet umożliwia zasilanie innych urządzeń poprzez PoE w standardzie 802.3af/at (PoE+). Maksymalna łączna moc na wszystkich portach może wynosić 384 W. 

Przepustowość przełączania wynosi 56 Gb/s, natomiast szybkość przekierowań pakietów 41,7 Mp/s. Urządzenie posiada rozbudowaną funkcję QoS, wspiera IGMP Snooping, LACP, L2TP, routing statyczny, STP/RSTP/MSTP i wykrywanie pętli. Zarządzanie odbywa się poprzez graficzny interfejs użytkownika (w przeglądarce internetowej) lub linię komend. Ruch sieciowy jest zabezpieczony poprzez: wiązanie adresów IP-MAC-Port-VID, listy dostępu ACL, por security, ochronę przed DoS, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X oraz Radius. 

Oferowany produkt obsługuje IPv6, wspiera liczne funkcje, takie jak: podwójny stos IPv4/IPv6, MLD Snooping, IPv6 ACL, DHCPv6 Snooping, Interfejs IPv6, PMTU Discovery czy IPv6 Neighbor Discovery. Dostępny jest OAM 802.3ah i protokół DLDP. Ponadto przełącznik obsługuje również statyczny routing.

TL-2600G-28MPS to bardzo dobre rozwiązanie dla małych i średnich firm. Doskonale nadaje się np. do współdziałania z punktami dostępowymi i monitoringiem IP (umożliwia zasilanie tych urządzeń). 

Najważniejsze cechy:

  • 24 gigabitowe porty Ethernet;
  • 4 sloty SFP;
  • zasilanie PoE+ (802.3af/at) na wszystkich portach Ethernet;
  • maksymalna łączna moc wyjściowa zasilania: 384 W;
  • 56 Gb/s przepustowości przełączania;
  • szybkość przekierowań pakietów: 41,7 Mp/s;
  • rozbudowane funkcje warstwy Layer 2;
  • statyczny routing;
  • obsługa IPv6;
  • liczne zabezpieczenia. 

Specyfikacja:

T2600G-28MPS
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Porty

24 gigabitowe porty Ethernet (RJ45)

10/100/1000 Mb/s 

Automatyczne negocjacja prędkości połączeń, automatyczne krosowanie MDI/MDIX

4 sloty SFP 

1 port konsoli

1 port konsoli microUSB

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100 m)

100BASE-TX/1000Base-T: kabel UPT kat. 5, 5e lub wyższej (do 100 m)

1000BASE-X: MMF, SMF

Chłodzenie 2 wentylatory
Zasilanie 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
Pobór mocy Maksymalnie 468,7 W (z włączonym i w pełni obciążonym PoE)
Porty PoE+ (RJ45)

Standard 802.3af/at

Liczba portów: 24

Maksymalna łączna moc podłączonych urządzeń: 384 W

Wymiary 440x330x44 mm
Wydajność
Przepustowość przełączania 56 Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 41,7 Mp/s
Tablica adresów MAC 16k
Rambki jumbo 9216 bajtów
Funkcje oprogramowania
Quality of Service

Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p

8 kolejek

Ustalenie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR

Limitowanie transmisji w zależności od portu / przepływu danych

Voice VLAN

Funkcje L2 i L2+

Statyczny routing

DHCP Relay

IGMP Snooping V1/V2/V3

802.3ad LACP (do 14 grup, 8 portów na grupę)

STP/RSTP/MSTP

BPDU Filtering/Guard

TC/Root Protect

Loopback detection 

802.3x Flow Control

L2TP

Sieci VLAN

Do 4096 VLAN oraz 4096 identyfikatorów VLAN

802.1Q / MAC / Protocol / Private VLAN

GARP / GVRP

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2 - L4

Adres IP, porty TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokół i VLAN ID

Ograniczona czasowo

Bezpieczeństwo transmisji 

Wiązanie IP-MAC-Port

AAA

Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X oraz Radius

Ochrona przed atakami DoS

Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI)

SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1

Zabezpieczenia portów

Broadcast / multicast / unknown-unicast Storm Control

IPv6

Podwójny stos IPv4/IPv6

MLD Snooping

IPv6 ND

Wykrywanie MTU

ICMPv6

TCPv6/UDPv6

IPv6 ACL

DHCPv6 Snooping

Interfejs IPv6

Zastosowania IPv6

Klient DHCPv6

Ping6

Tracert6

Telnet (v6)

IPv6 SNMP

IPv6 SSH

IPv6 SSL

Http/Https

IPv6 TFTP

Lista kontroli dostępu IPv6

Interfejs IPv6

Routing IPv6

Przekaźnik DHCPv6

DHCPv6 Snooping

Zarządzanie

Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI

SNMP v1/v2c/v3 zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MID TP-Link

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

sFlow

PPPoE Circuit ID

DHCP Relay

DHCP Server

Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82

Dual image

Monitorowanie CPU

Port Mirroring

Synchronizacja czasu SNTP

Aktualizacja firmware'u: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową

Diagnostyka: test VCT

Logi systemu, publiczne biblioteki MIB

Odzyskiwanie hasła

Pozostałe cechy
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Skład zestawu

Przełącznik 

Kabel zasilający

Instrukcja szybkiej instalacji

Płyta CD

Elementy montażowe

Gumowe podstawki

Wymagania systemowe 

Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 10

MAC OS

NetWare

UNIX

Linux

Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy 10%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania 5%-90% niekondensująca 

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii