SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM1

5,36 zł z VAT
4,36 zł netto
Ilość
przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM1
Kod produktu: OP-PIG-SCU-OM1-09-1
Producent: Opton

Opton pigtail ze złączem SC/UPC, multimode, włókno OM1. Długość: 1m. 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii