SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Opton DAC 2x9/125 kabel doziemny, włókno 657.A1, 1 kN, 1m

1,05 zł z VAT
0,85 zł netto
Ilość
przechowalnia
Opton DAC 2x9/125 kabel doziemny, włókno 657.A1, 1 kN, 1m
Kod produktu: OP-DAC-657A1-2J-1M
Producent: Opton

Opton DAC to kabel przeznaczony do bezpośrednio zakopania w ziemi. Wyposażony jest w dwa włókna światłowodowe (2x9/125) typu 657.A1 charakteryzujące się mniejszym promieniem gięcia niż 652.D, które są zazwyczaj stosowane w kablach tego typu. Oferowany produkt posiada pomarańczową powłokę HDPE o grubości 1,7 mm zapewniającą odpowiednią odporność na wpływ warunków zewnętrznych. Kabel wzmocniony jest dwoma prętami FRP oraz włóknami typu Glass Yarn. Włókna umieszczone zostały w luźnej tubie. 

Zewnętrzna średnica kabla wnosiło około 6,1 mm, a jego waga około 32 kg/km. Maksymalna siła naciągu to 1000 N, światłowód jest całkowicie dielektryczny. Oferowany produkt doskonale nadaje się do instalacji światłowodowych, w których kabel zostaje zakopany bezpośrednio w ziemi. 

Uwaga! Kabel sprzedawany jest na rolkach 2 km lub 4 km. 

Najważniejsze cechy:

  • 2 włókna typu 657.A1;
  • luźna tuba;
  • wzmocnienie włóknami typu Glass Yarn;
  • wzmocnienie 2 prętami FRP;
  • światłowód jest całkowicie dielektryczny;
  • powłoka typu HDPE o grubości 1,7 mm;
  • średnica: około 6,1 mm;
  • waga: około 32 kg/km.

Specyfikacja:

Opton DAC 2J 657.A1
Właściwości włókna
Tłumienie

1310 nm: maks. 0,35 dB/km

1550 nm: maks. 0,21 db/km

Współczynnik dyspersji chromatycznej

1285 - 1330 nm: maks. 3,5 ps/nm.km

1550: maks. 18 ps/nm.km

Zero dyspersji chromatycznej 1300 - 1324 nm
Zbocze dyspersji chromatycznej Maks. 0,092 ps/nm2.km
Długość fali odcięcia Maks. 160 nm
Współczynnik PMD  0,2 ps / km^1/2
Średnica pola modu (MDF) 8,8 ± 0,6 μm przy 1310 nm
Decentryczność rdzenia Maksymalnie 0,6 μm
Niekołowość płaszcza Maksymalnie 1%
Średnica płaszcza 125 ± 0,7 μm 
Średnica powłoki 245 ± 7 μm 
Cechy fizyczne, mechaniczne i środowiskowe
Maksymalna siła naciągu 1000 N
Odporność na zgniatanie 2000 N / 10 cm
Promień gięcia 20 * średnica
Dopuszczalna temperatura pracy / instalacji Od -30 do 70 st. C
Ilość włókien  2
Rodzaj włókien G657.A1
Wzmocnienie

2 pręty FRP

Włókna Glass yarn

Zewnętrzna powłoka Pomarańczowa, HDPE
Grubość powłoki zewnętrznej 1,7 mm
Średnica kabla 6,1 ± 0,3 mm
Waga kabla 32 ± 3 kg/km

 

Produkty z tej samej kategorii