SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Tenda TER860S mediakonwerter światłowodowy, fast Ethernet

60,27 zł z VAT
49,00 zł netto
Ilość
przechowalnia
Tenda TER860S mediakonwerter światłowodowy, fast Ethernet
Kod produktu: TENDA-TER860S
Producent: Tenda

Tenda TER860S to konwerter światłowodowy umożliwiający połączenie sieci Ethernet z siecią światłowodową. Urządzenie posiada dwa złącza SC/UPC i jeden port fast Ethernet z automatyczną negocjacją. Konwerter wykorzystuje długość fali 1310 nm, umożliwia zrealizowanie połączenia światłowodowego na odległość do 20 km, przy wykorzystaniu dwóch włókien (dual-fiber). TER860S jest zgodny ze standardami IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x.

Specyfikacja:

Tenda TER860S
Protokoły

IEEE 802.3, IEEE 802.3u,x

100BASE-TX/FX

Interfejsy

2 porty SC/UPC (jeden Tx, jeden Rx)

Port fast Ethernet

Automatyczne negocjacja 

Automatyczne krosowanie MDI/MDIX

Zasilanie Zasilacz 9 V DC, 1 A
Rozmiar tablicy adresów MAC 8K
Metoda transmisji Store-and-forward
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy 10%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania 5%-90% niekondensująca
Wymiary 104x61x22 mm
Waga 0,71 kg
Certyfikaty CE, RoHS

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii