Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
UPLINK EPON ONU 142B 4x GbE 2x POTS 1x SC/PC 300Mbps WiFi

Produkt archiwalny
UPLINK EPON ONU 142B 4x GbE 2x POTS 1x SC/PC 300Mbps WiFi
Kod produktu: UPLINK-EP142B
Producent: Uplink

Uplink EP142B to terminal kliencki EPON wyposażony w 4 gigabitowe porty Ethernet, port USB 2.0 oraz 2 porty telefoniczne (POTS). Posiada 2 zewnętrzne anteny i umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w paśmie 2,4 GHz. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej to 300 Mb/s. Urządzenie wspiera OAM w celu przeprowadzania zdalnej konfiguracji i wykrywania błędów. Jest w pełni kompatybilne z terminalami OLT opartymi na chipsetach Broadcoma / PMC / Cortiny.

Oferowany produkt posiada funkcje NAT i zapory sieciowe (firewalla). Wspiera IPv4 / IPv6 dual stack, jest zgodny z GR-909. Posiada funkcję QinQ VLAN, a także multicast IGMP Snooping. Może pracować w trybie bridge, router lub bridge/router. Posiada wbudowaną funkcję QoS z czterema poziomami priorytetu. 

Logowanie do konta admina:
Login: admin
Hasło: vsONU101

Najważniejsze cechy:

  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 2 porty telefoniczne (POTS);
  • port USB 2.0;
  • transmisja sieci bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz;
  • dwie zewnętrzne anteny;
  • 300 Mb/s przepustowości transmisji bezprzewodowej;
  • OAM;
  • tryby pracy: bridge, router lub bridge/router.

Specyfikacja:

EP142B
Główny chip BCM68380
Interfejsy sieciowe

1 port PON SC/PC, symetryczny 1,25 Gb/s

4 gigabitowe porty Ethernet;

10/100/1000 Mb/s

2 porty telefoniczne RJ11 (FXS)

Port USB 2.0

Interfejs optyczny Złącze SC/UPC
Długość fali

Tx 1310nm

Rx 1490 nm

Sieć bezprzewodowa

Zgodność z IEEE 802.11 b/g/n

Dwie zewnętrzne anteny, 2T2R

Maks. 300 Mb/s

Diody LED 13 diod: Power, PON, LOS, WAN, LAN, WiFi, POTS, Pair, USB
Dopuszczalna temperatura pracy Od -5 do 55 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -30 do 60 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy 10%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania 10%-90% niekondensująca
Zasilanie 12 V DC / 1.5 A (zasilacz w zestawie)
Maksymalny pobór mocy 10 W
Wymiary 205x145x37 mm
Waga 0,34 kg
Skład zestawu

Urządzenie

Zasilacz

Instrukcja w języku angielskim

Funkcje
Dane

Tablica adresów MAC: 2K

64 VLAN ID

Wsparcie QinQ VLAN, 1:1 VLAN, VLAN reusing, VLAN trunk

Port monitoring, port mirroring, port rate limiting, port SLA

Automatyczne krosowanie MDI/MDIX

IEEE 802.1p QoS

IPv4 IGMP Snooping

IPv6 MLD Snooping

Tryb bridge, router lub bridge/router

POTS

Protokoły: SIP / H.248 / MGCP

Kodowanie ITU-T G.711 / G.723.1 / G.729

Usuwanie echa (ITU-T G.165/G, 168-2002

Fax (T38)

RFC2833 i redundantne RFC2833, różne dzwonki, uwierzytelnianie MD5, call forward, call waiting, hot-line call, alarm clock

Możliwość stworzenia konferencji

Testowanie lini GR-909

Dynamiczne przypisywanie IP: PPPoE / DHCP klient i statyczne IP

Wspiera WEB, CLI, VR, TR069

WiFi

Maksymalnie 128 podłączonych użytkowników

WEP / WPA / WPA2

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii