SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 24F6T, G652D, 4 kN

3,39 zł z VAT
2,76 zł netto
Ilość
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 24F6T, G652D, 4 kN
Kod produktu: OP-ADSS-XOTKTSDD-24J
Producent: Opton

Opton ADSS-XOTKtsdD to samonośny, osiowy kabel światłowodowy przeznaczony do instalacji napowietrznych. Zastosowano w nim włókna G652D, łącznie posiada 24 włókna umieszczone w 6 tubach (w każdej tubie 4 włókna). Tuby są skręcone wokół centralnego elementu wzmacniającego - pręta FRP. Dzięki temu kabel jest bardzo odporny na rozciąganie i negatywny wpływ temperatury. Wnętrze kabla wypełnione jest żelem tiksotropowym w celu ochrony przed przenikaniem wilgoci. Całość konstrukcji wzmocniono dodatkowo włóknami typu Glass Yarn.

Powłoka zewnętrzna została wykonana z polietylenu (HDPE) i zapewnia odpowiednią odporność na czynniki zewnętrzne takie jak np. promieniowanie UV. Maksymalna siła naciągu kabla wynosi 4 kN, światłowód powinno się wieszać na przęsłach maks. 100 m. Tuby kabla zostały osłonięte dodatkowo taśmą poliestrową. Oferowany produkt jest w pełni dielektryczny.

Uwaga! Zazwyczaj kabel sprzedawany jest na rolkach 4 km. Przy zamówieniu pytaj o szczegóły i dostępność odcinków o innej długości. 

Uwaga! Rolka ze względu na swoją wagę musi być wysyłana na palecie - koszt 90 złotych netto!

Najważniejsze cechy:

  • 24 włókna G.652D;
  • 6 tub, po 4 włókna w jednej tubie;
  • średnica kabla: ok. 10,5 mm;
  • maksymalna siła naciągu 4 kN;
  • kabel osiowy, samonośny typu ADSS;
  • centralny element wzmacniający - pręt FRP;
  • żel tiksotropowy do ochrony przed wilgocią;
  • konstrukcja wzmocniona włóknami typu Glass Yarn;
  • ripcordy;
  • ochronna taśma poliestrowa.

Specyfikacja:

ADSS-XOTKtsdD-24J
Ilość włókien 24
Ilość tub 6
Ilość włókien w tubie 4
Element wzmacniający  2 mm ± 0,2 mm
Średnica tuby 1,9 mm ± 0,2 mm
Grubość powłoki 1,5 mm (średnia)
Średnica kabla 10,5 ± 1 mm
Waga 95 ± 10 kg
Konstrukcja
Zastosowane włókna

ITU-T G652D

1310nm: < 0,36

1550nm: < 0,23

Żel wypełniający Żel tiksotropowy
Główny element wzmacniający FRP 
Element chroniący przed wodą Żel
Taśma  Poliestrowa
Ripcordy Skręcone włókna przędzy (2 ripcordy)
Dodatkowy element wzmacniający Włókna typu GFR Yarn
Powłoka zewnętrzna Polietylenowa o dużej gęstości
Właściwości mechaniczne
Maksymalna siła naciągu 4 kN
Minimalny promień gięcia

W krótkim okresie: 10 x średnica kabla

W długim okresie: 20 x średnica kabla

Odporność na zgniatanie 2000 N / 10 cm
Wytrzymałość na uderzenia 50 Nm
Skręcanie ±180°
Dopuszczalna temperatura instalacji Od -15 do 60 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -30 do 70 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii