SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
OPTON mediakonwerter MC212CS

207,19 zł z VAT
168,45 zł netto
Ilość
przechowalnia
OPTON mediakonwerter MC212CS
Kod produktu: OP-MC212CS
Producent: Opton

10/100/1000Base-TX do 1000Base-FX WDM TX1310/RX1550 10km SC/PC.

Konwerter światłowodowy MC212CS umożliwiający połączenie sieci Ethernet z siecią światłowodową. Posiada gigabitowy port Ethernet 10/100/1000Base-TX z automatyczną negocjacją prędkości połączeń. Wyjście światłowodowe 1000Base-FX typu SC/PC pozwala na realizację połączeń na odległość 10 km. Urządzenie wspiera WDM, może wysyłać i odbierać dane za pośrednictwem jednego włókna światłowodowego. Długość fali Tx 1310nm, Rx 1550nm.

Mediakonwerter na drugą stronę połączenia​ (Rx 1310): Opton MC211CS.

Cechy:

  • port Ethernet: 10/100/1000Base-Tx, auto-negociacja;
  • port światłowodowy SC/PC- 1000Base-FX;
  • długość fali Tx 1310nm, Rx 1550nm;
  • moc Tx: -10 - -5 dBm;
  • czułość Rx: -20 dBm
  • WDM,
  • zasięg 10km;
  • dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 60 st. C;
  • certyfikaty: CE, RoHS, FCC.

Dobierz patchcord o odpowiedniej długości:

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii