SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 20m

37,31 zł z VAT
30,33 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 20m
Kod produktu: OP-SU-SU-SS-20-PU
Producent: CDR

Kabel światłowodowy o długości 20 m, ze złączami SC/UPC SC/UPC. Przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowania na zewnątrz, idealnie sprawdza się w połączeniach pomiędzy słupem a klientem. Kabel posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, został wzmocniony dużą ilością włókien aramidowych.

Pomimo wysokiej odporności na uszkodzenia jego średnica wynosi zaledwie 3 mm. Zastosowanie włókna G.657A2 pozwoliło na uzyskanie promienia gięcia na poziomie 7,5 mm. Maksymalne przęsło dla kabla wynosi 30 m.

Patchcord został wykonany z kabla: S-QOTKSDD.

Cechy produktu:

  • długość 20 m;
  • dwa złącza typu SC/UPC;
  • wykorzystanie na zewnątrz (outdoor);
  • idealnie nadaje się do połączeń między słupem a klientem;
  • wzmacniany włóknami aramidowymi;
  • średnica 3 mm;
  • włókno G.657A2;
  • promień gięcia 7,5 mm;
  • maksymalne przęsło 30 m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii