SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 2m

21,65 zł z VAT
17,60 zł netto
Ilość
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 2m
Kod produktu: OP-SUSU-SMSX-7B3-2
Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

Patchcord światłowodowy typu Easy Flex, simplex, wyposażony w złącza SC/UPC - SC/UPC. Posiada włókno G657.B3 wyróżniające się bardzo dużą odpornością na zginanie. Kabel można owijać wokół przedmiotów, przeprowadzać wzdłuż ściany i narożników, a nawet zawijać w supły. Włókno nie tylko nie złamie się, ale będzie nadal działało z niewielką stratą wynoszącą około 0,1 dB. 

Oferowany produkt to doskonałe rozwiązanie do sieci FTTH. Idealnie nadaje się do używania wewnątrz mieszkania abonenta, jego przeprowadzenie nie stanowi żadnego problemu, kabel można dowolnie wyginać. Ponadto, patchcord jest kompatybilny ze standardem ITU-T G.652D, umożliwia wykonanie spawu fuzyjnego przy niewielkiej stracie. 

Cechy:

  • złącza SC/UPC - SC/UPC;
  • długość 2 m;
  • włókno G657.B3;
  • ekstremalne odporność na zginanie;
  • niski promień giecia;
  • po związaniu supła na kablu strata wynosi zaledwie 0,1 dB;
  • kompatybilność z ITU-T G.652D;
  • idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania abonenta (w sieci FTTH).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii