SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane

2 maja zamówienia realizowane do godziny 15

Dasan H640RW-02 terminal GPON ONT (4x GE, 2x FXS, 1x RF, WiFi)

503,07 zł z VAT
409,00 zł netto
Ilość
przechowalnia
Dasan H640RW-02 terminal GPON ONT (4x GE, 2x FXS, 1x RF, WiFi)
Kod produktu: DASAN-H640RW-02
Producent: Dasan

Terminal kliencki GPON ONT H640RW-02 firmy Dasan. Urządzenie wyróżnia się uniwersalnością i wieloma możliwościami, posiada 4 gigabitowe porty Ethernet, 2 porty telefoniczne RJ11 oraz port antenowy (RF) do telewizji CATV. Oferowany produkt ma funkcjonalność routera, wspiera NAT i PPPoE na portach LAN. 

Urządzenie może również transmitować sieć bezprzewodową w paśmie 2,4 GHz. Wyposażone zostało w dwie zewnętrzne anteny , posiada dwie ścieżki transmisji i odbioru (2T2R), oferuje przepustowość do 300 Mb/s (w standardzie 802.11n). Terminal wspiera IPv6, posiada wiele przydatnych funkcji sieciowych oraz możliwości zarządzania. 

Najważniejsze cechy:

  • terminal kliencki GPON ONT;
  • złącze SC/APC;
  • przepustowość połączenia GPON: 2,5 Gb/s (w downstreamie) i 1,2 Gb/s (w upstreamie);
  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 2 porty telefoniczne RJ11;
  • port antenowy RF do podłączenia CATV;
  • transmisja bezprzewodowa WiFi;
  • dwie zewnętrzne anteny;
  • pasmo 2,4 GHz, standardy 802.11b/g/n;
  • przepustowość transmisji bezprzewodowej: do 300 Mb/s.

Specyfikacja:

H640RW-02
Pamięć RAM 128 MB SDRAM
Pamięć wbudowana 128 MB flash
Przepustowość interfejsu GPON

Upstream: 1,2 Gb/s

Downstream: 2,5 Gb/s

Funkcje GPON ONT

Zgodność z ITU-T G.984.x

FEC (Forward Error Correction)

Wiele portów T-CONTs / GEM na urządzenie

Elastyczne mapowanie pomiędzy portami GEM i T-CONT

Dying Gasp

Przełączanie L2

Untagged port configuration

Bridging IEEE 802.1D i IEEE 802.1Q

Standardowy bridging Ethernet

MAC address learning with auto aging (do 1K adresów MAC)

Multicast  IGMP snooping
Funkcja Quality of Service

IEEE 802.1p (CoS) oparte o HW

SP (Strict Priority)

802.1Q (VLAN TAG) mapowanie QoS, ToS/CoS

8 kolejek na port

Zarządzanie

Interfejs OMCI zgodny z ITU-T 984.4

IEEE 802.3x flow control

Diody LED informujące o stanie

Zarządzanie oparte o interfejs WEB

VLAN

Filtrowanie portów VLAN

Destination address port filtering

16 aktywnych VLANów 

Transmisja bezprzewodowa
Standardy IEEE 802.11b/g/n
Szyfrowanie WEP 64 / 128 bitowe
Pasmo

2,4 GHz

Dwie ścieżki transmisji i odbioru (2T2R)

Maksymalna przepustowość

802.11g: do 54 Mb/s

802.11n: do 300 Mb/s

Zabezpieczenia  WEP, WPA-PSK (TKIP) i WPA2-PSK (AES)
Dodatkowe funkcje Wiele SSID
VoIP
Protokół

SIP (RFC3261 / 3262 / 3264)

Cechy

5-REN na port

RTP, RTCP (RFC 3550 / 3551)

DTMF dialing / pulse dialing

Kodeki

G.711

G.723.1

G.729

Dodatkowe funkcje

Tryb FAX T.38

Echo cancellation

Analogowe video
Złącze Typu N
Szerokość fali 1550nm
Poziom wyjściowy +18 dBmV
Pasmo przepustowe filtru 54 - 1000 MHz
Podstawowe usługi 50 - 435 MHz
Usługi premium 465 - 770 MHz
Zdalna kontrola Zdalne włączanie / wyłączanie
Routing L3
Cechy

Klient PPPoE: jeden klient na RG ONT

DHCP serwer

DNS serwer (DNS relay, DNS transparent)

NAT i NAPT - 16K sesji (US 8K, DS 8K)

Port forwarding

Zapora ogniowa (firewall) z ACL

Cechy fizyczne
Wymiary 190x62x150 mm
Cechy środowiskowe

Dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 40 st. C

Dopuszczalna temperatura przechowywania: od -20 do 60 st. C

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 5%-90% niekondensująca

Napięcie zasilania (zasilacz AC/DC)

Wejście: 100 - 240 V AC, 50 / 60 Hz

Wyjście: 12 V DC / 2 A

Port GPON

SC/APC

Porty Ethernet

4x gigabit Ethernet

10/100/1000Base-T (RJ45)

FXS 2 porty FXS (Rj11)
WiFi

Zgodność z IEEE 802.11 b/g/n

Dwie anteny

Wejście video Złącze typu N, RF, koncentryczne
Diody LED

PWR: ON / OFF (status zasilania)

PON: ON / OFF (status rejestracji ONT)

ALM: ON / OFF (status sygnału optycznego)

VoIP: ON / OFF (status rejestracji FXS)

TEL: ON / OFF

WLAN: ON / OFF (status funkcji bezprzewodowej)

WPS: ON / mruganie / OFF (status połączenia WPS)

LAN: ON / mruganie / OFF (status portu LAN / aktywności portu)

 

Produkty z tej samej kategorii