Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
Kod produktu: UPLINK-GP501Z
Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

Terminal GPON / EPON ONU wyposażony w port SC/UPC i jeden gigabitowy port Ethernet. Urządzenie może pracować w trybie bridge, router, wspiera również PPPOE i NAT. Port światłowodowy może osiągnąć przepustowość na poziomie 2,488 Gb/s downlink / 1,244 Gb/s uplink w trybie GPON lub 1,244 Gb/s / 1,244 Gb/s w trybie EPON. Maksymalna odległość transmisji wynosi 20 km. Zastosowanie gigabitowe portu Ethernet pozwala na pełne wykorzystanie możliwości stwarzanych przez połączenie światłowodowe.

Oferowany produkt przeznaczony jest przede wszystkim do użytku w domach i małych biurach. Dzięki pełnemu wsparciu trybu bridge abonent w razie potrzeby może podłączyć własny router. Terminal dzięki zastosowaniu IEEE 802.3 QAM może być zdalnie zarządzany z poziomu OLT. W ten sposób można także upgrade'ować software urządzenia. 

GP501Z posiada kontrolę przepustowości, szyfrowanie danych, jest także zabezpieczony przed burzami broadcastowymi. Dodatkowymi zaletami dla abonenta będą niewielkie rozmiary urządzenia, a także niski pobór mocy wynoszący maksymalnie 2,3 W. 

Urządzenie może być wykorzystywane w sieciach EPON lub GPON!

Najważniejsze cechy:

  • port GPON / EPON SC/UPC;
  • gigabitowy port Ethernet;
  • zasięg transmisji światłowodowej do 20 km;
  • funkcjonalność routera i bridge'a;
  • PPPOE i NAT;
  • możliwość zdalnego zarządzania z poziomu OLT (również przez SNMP i Telnet);
  • zdalny upgrade software'u.

Specyfikacja:

GP501Z
Interfejsy
PON

Port GPON / EPON SC/UPC

Wysyłanie danych 1,244 Gb/s / odbieranie danych 2,488 Gb/s (tryb GPON)

Wysyłanie danych 1,244 Gb/s / odbieranie danych 1,244 Gb/s (tryb EPON)

Włókno jednomodowe

Split ratio: 1:128

Odległość transmisji: do 20 km

Ethernet

Gigabitowy port 10/100/1000M

Automatyczna negocjacja

Tryb pełnego / pół dupleksu

Złącze RJ45

Automatyczne krosowanie MDI/MDIX

Odległość: 100 m

Zasilanie

12 V DC

W zestawie zewnętrzny zasilacz 12 V, 0.5 A AC/DC

Wydajność
Transmisja optyczna (PON)
Długość fali

Tx 1310 nm

Rx 1490 nm

Moc optyczna Tx -1 - 4 dBm
Czułość Rx -27 dBm
Saturacja mocy optycznej -3 dBm
Rodzaj złącza SC/PC
Włókno światłowodowe

9/125

Singlemode

Transmisja danych przez Ethernet
Przepustowość

Downstream: 950 Mb/s

Upstream: 930 Mb/s

Strata pakietów < 1*10E-12
Opóźnienie < 1,5 ms
Zarządzanie
Sposób zarządzania

Z poziomu OLT - IEEE 802.3 QAM

Zdalne zarządzanie przez SNMP i Telnet

Lokalne zarządzanie

Funkcje zarządzania

Monitorowanie statusu

Konfiguracja

Alarm

Logi

 

Pozostałe
Dodatkowe funkcje

Przełączanie Layer 2

VLAN TAG / UNTAG

VLAN conversion

Ograniczanie prędkości (na każdy port)

Klasyfikacja priorytetów

Zabezpieczenie przed burzą broadcastową

Link detection

Diody LED

POWER

PON

LOS 

LAN

Parametry fizyczne
Obudowa Plastikowa, typu desktop
Zasilanie

Zewnętrzny zasilacz 12 V, 0.5 A AC/DC (dołączony w zestawie)

Maksymalny pobór mocy: 2,3 W

Wymiary 110x70x30 mm
Waga 0,1 kg
Cechy środowiskowe

Dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 50 st. C

Dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 85 st. C

Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy: 10%-90% niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania: 5%-95% niekondensująca

 

Pliki załączone do produktu
GP501Z_firmware.zip (Rozmiar: 12,28 MB) pobierz
Firmware

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii