SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

1-9
:
89,00 zł
10-29
:
75,00 zł
30-89
:
72,00 zł
90-
:
69,00 zł
Ilość
przechowalnia
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
Kod produktu: TENDA-G103
Producent: Tenda

Tenda G103 to terminal ONT GPON wyposażony w jeden gigabitowy port Ethernet. Jest zgodny z ITU-T G.984, wspiera zdalne zarządzanie OMCI, współpracuje z OLT Huaweia, ZTE i Dasana. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem do sieci FTTH, oferuje przepustowość do 2,5 Gb/s w downstreamie i 1,25 Gb/s w upstreamie połączenia światłowodowego, na maksymalną odległość 20 km. Oferowany produkt posiada zarządzanie poprzez Web, umożliwia monitorowanie mocy optycznej. 

Nowy firmware z obsługą tagged VLAN: Tenda G103.image

Specyfikacja:

Tenda G103
Standard ITU-T G.984
Przyciski

Zasilanie

Reset

Zasilanie 9 V, 1 A
Wymiary 142 x 92 x 31 mm
Diody LED

POWER

PON

LOS

LAN

Tryb pracy Bridge
Ustawienia domyślne Adres IP: 192.168.1.1
Pozostałe cechy
Port

RJ45 10/100/1000M

Automatyczne negocjowanie, automatyczne krosowanie MDI/MDIX

Połączenie WAN GPON ONT
Funkcje dodatkowe Monitorowanie mocy optycznej
Dopuszczalna temperatura

Podczas pracy: od 0 do 40 st. C

Podczas przechowywania: od -40 do 70 st. C

Dopuszczalna wilgotność powietrza

Podczas pracy: 10%-90% niekondensująca

Podczas przechowywania: 5%-90% niekondensująca

Certyfikaty CCC
Zawartość zestawu

Urządzenie

Kabel Ethernet

Instrukcja

Zasilacz

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii