SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
CWDM DEMUX 8-channel 1471-1611 LC/APC (+1310)

1 053,32 zł z VAT
856,36 zł netto
Ilość
przechowalnia
CWDM DEMUX 8-channel 1471-1611 LC/APC (+1310)
Kod produktu: CWDM-08-47-D-LA-31P
Producent: Opton

CWDM DEMUX 8-channel 1471-1611 LC/APC (+1310)

1310 nm jest tylko do diagnostyki!

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii