SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
CWDM MUX 8-channel 1271-1411 LC/APC (+1550)

1 053,32 zł z VAT
856,36 zł netto
przechowalnia
CWDM MUX 8-channel 1271-1411 LC/APC (+1550)
Kod produktu: CWDM-08-27-M-LA-55P
Producent: Opton

CWDM MUX 8-channel 1271-1411 LC/APC (+1550)

1310 nm jest tylko do diagnostyki!

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii