SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
CWDM MUX 2-channel 1551-1571 LC/APC (+1310)

267,38 zł z VAT
217,38 zł netto
Ilość
przechowalnia
CWDM MUX 2-channel 1551-1571 LC/APC (+1310)
Kod produktu: CWDM-02-55-M-LA-31P
Producent: Opton

CWDM MUX 2-canales 1551-1571 LC/APC (+1310)

1310 nm sirve solo para diagnósticos!

Produkty z tej samej kategorii