SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Splitter PLC 1x8 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC

52,71 zł z VAT
42,85 zł netto
Ilość
przechowalnia
Splitter PLC 1x8 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
Kod produktu: OP-PLC-1X8-ST-LCA-1
Producent: Opton

Splitter PLC 1x8, LC/APC, 0,9 mm.

Uwaga! Zdjęcie poglądowe, przedstawia wersję 1x32!

Rodzaj splittera 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
Rodzaj włókna G.657.A1
Długość fali 1260nm~1650nm
Maks. tłumienność (dB) ≤4.1 ≤7.4 ≤10.5 ≤13.8 ≤17.1 ≤20.4 ≤23.8
Niejednorodność tł. maks. (dB) ≤0.8 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
PDL (dB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Wpływ długości fali (dB) ≤0.8 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.2
Reflektancja (dB) ≤50 ≤50 ≤50 ≤50 ≤50 ≤50 ≤50
Kierunkowość (dB) ≤55 ≤55 ≤55 ≤55 ≤55 ≤55 ≤55
Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 85 st. C

na

Splitter PLC 1x8, LC/APC, 0,9 mm.

En la foto hay la versión 1x32!

Tipo de splitter 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128
Tipo de fibra G.657.A1
Longitud de onda 1260nm~1650nm
Max ensordeción (dB) ≤4.1 ≤7.4 ≤10.5 ≤13.8 ≤17.1 ≤20.4 ≤23.8
Heterogéneo de ensordeción (dB) ≤0.8 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.5 ≤2.0 ≤2.0
PDL (dB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.4 ≤0.5
Influencia de la longitud de onda (dB) ≤0.8 ≤0.8 ≤0.8 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.2
Reflectáncia (dB) ≤50 ≤50 ≤50 ≤50 ≤50 ≤50 ≤50
Directividad (dB) ≤55 ≤55 ≤55 ≤55 ≤55 ≤55 ≤55
Temperatura de trabajo desde -40 hasta 85 grados C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii