SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Splitter PLC 1x2 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC

28,87 zł z VAT
23,47 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Splitter PLC 1x2 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
Kod produktu: OP-PLC-1X2-ST-LCA-1
Producent: Opton

Splitter PLC 1x2, LC/APC, 0,9 mm.

Splitter PLC 1x2
Rodzaj włókna G.657A1
Długość fali 1260nm - 1650nm
Śr. tłumienność ≤ 4,2 dB
Niejednorodność tł. ≤ 0,6 dB
PDL ≤ 0,2 dB
Wpływ długości fali ≤ 0,6 dB
Reflektancja ≥ 50 dB
Kierunkowość ≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 85 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii