Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
SPA9000

Promocja
1 154,97 zł z VAT

1 600,00 zł netto
939,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
SPA9000
Kod produktu: LINKSYS-SPA9000
Producent: Linksys

Stan: nowy
Gwarancja rozruchowa - 1 miesiąc

Urządzenie łączy w sobie bogate funkcje telefoniczne, wygodę użytkowania i niskie koszty. Posiada wiele użytecznych funkcji związanych z telefonią, możliwość prowadzenia konferencji, ustawiania muzyki w zawieszonych połączeniach. SPA900 pozwala na dostęp do korzyści płynących z VoIP, niskich kosztów usług telefonii (zamiejscowych połączeń). Oferuje również łatwe przenoszenie numeru oraz jedną transmisję dla głosu i danych.

Urządzenia jest proste w obsłudze i konfiguracji, która trwa zaledwie kilka minut. W momencie przypięcia nowych telefonów do bramki, linksys automatycznie wykrywa nowe urządzenie i rejestruje je. Posiada wbudowany serwer WWW, który umożliwia konfigurację bramki przez przeglądarkę internetową. Serwer www ma wiele poziomów dostępu do funkcji i usług, które są zabezpieczone hasłem użytkownika dla większego bezpieczeństwa. Usługodawca jest w stanie zdalnie aktualizować oprogramowanie i zmieniać ustawienia po przez bezpieczne szyfrowane połączenie.

Zintegregowany wewnątrz bramki router, może być podłączony bezpośrednio do łącza internetowego lub przez inny router w sieci. Urządzenie ma oddzielne porty Ethernet WAN i LAN. Połączenie WAN można podłączyć za pomocą DHCP stałym adresem IP lub przez DHCP.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii