SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Pigtail ST/UPC SM 0.9mm 1m G652D LT

6,43 zł z VAT
5,23 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Pigtail ST/UPC SM 0.9mm 1m G652D LT
Kod produktu: OP-PIG-STU-SM-09-1LT
Producent: Opton

Pigtail z włóknem G652D, luźną tubą, średnicą 0.9mm i długością 1 metr.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii