SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Superxon SFP SOEB4366-PSGB EPON-OLT-PX20+

159,10 zł z VAT
129,35 zł netto
Ilość
przechowalnia
Superxon SFP SOEB4366-PSGB EPON-OLT-PX20+
Kod produktu: SUPERXON-SOEB4366-PS
Producent: Superxon

Moduł SFP klasy PX20+ przeznaczony do terminali EPON OLT. Posiada złącze typu SC/UPC, jednocześnie transmituje i odbiera sygnał na falach Tx 1490 / Rx 1310 z przepustowością wynoszącą symetrycznie 1,25 / 1,25 Gb/s. Zakres mocy nadawczej wynosi -2 - 8 dBm.

Karta katalogowa

Specyfikacja;

SOEB4366-PS
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 70 st. C
Zakres napięcia  3,13 - 3,47 V 
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-90% RH
Przepustowość 1,25 Gb/s
Moc Tx -2 - 8 dBm
Czułość Rx -30 ~ -6 dBm

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii