Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Moduł SFP TL-SM311LM

96,25 zł z VAT
78,25 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Moduł SFP TL-SM311LM
Kod produktu: TL-SM311LM
Producent: TP-Link

Towar na zamówienie.

Przegląd

Zastosowanie produktu

Moduły światłowodowe z serii TL-SM311LM przeznaczone są do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do ok 550 metrów. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do obsługi modułów światłowodowych.

Cechy

  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
  • Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika
  • Możliwość montażu w przełącznikach wyposażonych w standardowe sloty SFP 1000Mb/s

Specyfikacja

Dane techniczne:
 
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 850nm
Zasilanie 3,3V
Kabel Światłowód wielomodowy
Typ światłowodu 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
Maksymalna długość kabla 550m
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC/UPC
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0?~70? (32?~158?)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40?~80? (-40?~176?)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii