SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR

329,81 zł z VAT
268,14 zł netto
Ilość
przechowalnia
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR
Kod produktu: TXM431-SR
Producent: TP-Link

Towar na zamówienie
Wielomodowy moduł SFP+ LC. Wspiera Hot-Plugging. Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.

Przegląd

Zastosowanie produktu

TXM431-SR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to wielomodowy moduł SFP+ 10GBASE-SR  o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 300m lub 33m dla światłowodów odpowiednio 50/125µm oraz 62.5/125µm.

Cechy

  • Wielomodowy moduł 850nm
  • Maksymalna odległość 300m
  • Obsługuje pełny dupleks
  • Konektor LC/UPC
  • Ethernet 10Gbps
  • Standad SFP+
  • Wspiera Hot plugging

Specyfikacja

Dane techniczne:
 
Transceiver
Standardy i protokoły IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 850nm
Zasilanie 3.3V
Typ światłowodu 50/125um lub 62.5/125um, wielomodowy
Maksymalna długość kabla 300m lub 33m
Prędkość 10Gb/s
Typ portów LC/UPC
Moc nadajnika -1.0dBm(Max)
-7.3dBm(Min)
Moc odbiornika -1.0dBm(Max)
-9.9dBm(Min)
Czułość -11.1dBm
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0?~70? (32?~158?)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40?~80? (-40?~176?)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Produkty z tej samej kategorii