SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+

142,09 zł z VAT
115,52 zł netto
Ilość
przechowalnia
Hisense LTE4302M-BC+ EPON-OLT-PX20+
Kod produktu: HISENSE-LTE4302M-BC
Producent: Hisense

Proponowany zamiennik: Superxon SOEB4366

Hisense LTE4302M
Description Package Temp Transmitter Receiver
Rate Lambda Output Rate Lambda Sensitivity RSSI
EPON PX20+ OLT SFP C,H 1250Mb/s 1490nm 2.5 to 7dBm 1250Mb/s 1310nm -30dBm BM Digital RSSI

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii