SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 1m

6,99 zł z VAT
5,68 zł netto
Ilość
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 1m
Kod produktu: OP-SCU-SCU-SM-SX-1
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
OPTON patch cord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii