Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
LR-Link LREC9702EF-2SFP PCI Express Dual Port SFP Gigabit Server Adapter (Intel 82576 Based)

Produkt archiwalny
LR-Link LREC9702EF-2SFP PCI Express Dual Port SFP Gigabit Server Adapter (Intel 82576 Based)
Kod produktu: LR-LINK-LREC9702EF-2
Producent: LR-Link

Towar wycofany ze sprzedaży. Proponujemy wersję z nowszym chipem (Intel I350): LREC-9712HF-2SFP

LR-LINK LREC9702EF-2SFP adapter Dual Port Server Adapter PCIe sieci ethernet 1GbE. Zbudowany z Intel 82576 Gigabit Ethernet Controller, nowe adaptery prezentują kolejną ewolucję funkcji sieciowych GbE dla centrum sieci przedsiębiorstwa i danych. Funkcje te obejmują wsparcie dla procesorów wielordzeniowych i optymalizacji dla wirtualizacji serwerów.

Te karty dwuportowe zapewnieniają wysokiej wydajności, podwójnego portu Gigabit na platformie multi-core, jak również w środowisku wirtualnym. Adaptery obsługują różne technologie, takie jak wiele kolejek, otrzymają boczne skalowanie, MSI-X i niskie opóźnienia przerwań, że pomoc w przyspieszeniu danych przez platformę, co zwiększa czas reakcji aplikacji. Technologie I / O na platformie multi-core, aby korzystanie z wielu kolejek i wiele wektorów przerwań dostępnych w sterowniku sieciowym.

Wektory przerwań pomagają w równoważeniu obciążenia danych. Na przykład, w zależności od opóźnienia wrażliwości danych, niski poziom opóźnienia przerywa funkcję można ominąć przedział czasu dla określonych portów TCP lub dla flagami pakietów dać pewne rodzaje strumieni danych na najmniejszą latencję do aplikacji.

Przyspieszenie technologiczne Intel I / O Korzystanie z kart multi-portowych w środowisku wirtualnym jest bardzo ważne ze względu na konieczność zapewnienia redundancji i przesyłanie danych do aplikacji / obciążeń w maszynach wirtualnych.

Ze względu na ograniczenia gier i konieczności zwolnienia i przesyłania danych, zaleca się, że wirtualne serwer fizyczny potrzebuje co najmniej sześć portów GbE do zaspokojenia potrzeb wymóg I / O. Wirtualne kolejki urządzeń maszyny (VMDq) VMDq zmniejsza obciążenie I / O utworzony przez hypervisor w serwerze zwirtualizowanych, wykonując dane sortowania i zlewających się w silicon.2 sieciowej technologii VMDq korzysta z wielu kolejek w sterowniku sieciowym. Jak pakiety danych wprowadzić kartę sieciową, ponieważ są posortowane, a pakiety podróżujące do tego samego miejsca przeznaczenia (lub maszynie wirtualnej) się zgrupowane w jednej kolejce. Pakiety wysyłane są następnie hypervisor, który kieruje je do ich odpowiednich maszyn wirtualnych. Łagodzi hypervisor filtrowania pakietów i sortowania poprawia ogólną użycie procesora i poziom wydajności. Adapter LR-LINK LREC9702EF-2SFP PCIe Gigabit zapewnia lepszą wydajność dzięki nowej generacji technologii VMDq, który zawiera funkcje, takie jak pętla powrotem funkcjonalności dla inter-VM, komunikacji, zarządzania pasmem priorytetowej ważony i podwojenie liczby kolejek danych na port z 07:56. Teraz obsługuje również dane emisji i multiemisji na serwerze zwirtualizowanych.

Przyspieszenie technologiczne Intel I / O Technologia Intel I / O Acceleration (Intel I / OAT) to zestaw funkcji, które poprawia przyspieszenie transmisji danych w całej platformie, z urządzeń sieciowych do chipsetu i przetwórców, które przyczyniają się do poprawy wydajności systemu i odpowiedzi aplikacji razy. Poszczególne funkcje obejmują wiele kolejek i skalowanie po stronie, otrzymasz dostęp bezpośredni Cache (DCA), MSI-X, Low-Latency

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również