SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Splitter PLC 1x16 casette SC/UPC

79,79 zł z VAT
64,87 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Splitter PLC 1x16 casette SC/UPC
Kod produktu: OP-PLC-1X16-CAS-SCU
Producent: CDR

Pasywny splitter światłowodowy do budowy sieci G-PON zamknięty w kasetowej obudowie do montażu w przełacznicach.

Dzieli równo sygnał wejściowy na 16 włókna w stosunku 1:16
Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/UPC (niebieskie)
 
(uwaga wejście do splitera jest w standardzie SC/UPC, producent zastosował zielony adapter tylko dla wyróżnienia wejścia)
 
Włókno G 657.A1

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii