SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti airMAX Sector 19/120

Produkt archiwalny
Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti airMAX Sector 19/120
Kod produktu: CT-OSLONA-AM-19/120
Producent: CDR

Osłona przeciwzakłóceniowa do anten Ubiquiti airMAX 19/120. Produkt w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu. Zapewnia wyciszenie pasma radiowego, w którym nadaje antena i obniżenie poziomu niepożądanych szumów. Jednocześnie osłona zmniejsza emisję do tyłu i na boki osłanianego urządzenia.

Zastosowanie osłon tego typu jest najbardziej wydajne w stacjach bazowych, w których wzajemnie zakłóca się wiele urządzeń montowanych blisko siebie. Nawet jeżeli te urządzenia nadają na innych kanałach to zawsze, w pewnym stopniu, wpływają na kanały sąsiedzkie. Ponadto stacje klienckie wymierzone w stację bazową dodatkowo potęgują niepożądane zakłócenia.

Dodatkowo wchodząca w skład zestawu prostopadłościenna skrzynka montowana w tyle osłony zabezpiecza urządzenie przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Nie jest ona hermetyczna, ale zapewnia bardzo dobre bezpieczeństwo, chroni gniazda podłączeniowe i pigtaile przed bezpośrednim działaniem deszczu, śniegu, gradu czy promieniowania UV.

Osłony są wykonane precyzyjnie i estetycznie. Są w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Dodatkowo ich jasnoszary kolor powoduje, że bardzo dobrze komponują się z osłanianymi urządzeniami.

Widoczne na zdjęciu urządzenie Ubiquiti nie jest częścią osłony i nie wchodzi w skład zestawu.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii