SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti airMAX Sector 16/120

Produkt archiwalny
Osłona przeciwzakłóceniowa do Ubiquiti airMAX Sector 16/120
Kod produktu: CT-OSLONA-AM-16/120
Producent: CDR

Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti airMAX 16/120

 
Produkt w znacznym stopniu eliminuje niepożądane sygnały dochodzące z boków i tyłu urządzenia. Zapewnia przez to wyciszenie pasma radiowego w którym nadaje urządzenie i obniżenie poziomu niepożądanych szumów. Równocześnie osłona zapewnia osłonę w "drugą stronę" zmniejszając emisję urządzenia do tyłu i na boki.
 
Zastosowanie osłon tego typu jest szczególnie pożądane na stacjach bazowych, gdzie urządzenia zamontowane są blisko siebie i zakłócają się wzajemnie, a do tego są narażone na odbiór stacji klienckich, które ze wszystkich stron celują w kierunku stacji bazowej i nawet jeśli nadają na innych kanałach to zawsze w pewnym stopniu wpływają kanały sąsiednie.
 
Dodatkowo wchodząca w skład zestawu prostopadłościenna skrzynka montowana na tyle osłony zabezpiecza urządzenie Rocket M5 przed warunkami atmosferycznymi. Nie jest ona całkowicie hermetyczna, jednak mimo to w znaczący chroni urządzenie, gniazda podłączeniowe i pigtaile przed bezpośrednim działaniem deszczu, śniegu, gradu czy promieniowaniem UV.
 
Osłony wykonane są precyzyjnie i estetycznie. Pomalowane na jasnoszary kolor dobrze komponują się z osłanianymi urządzeniami.
 
Widoczne na zdjęciu urządzenie Ubiquiti nie jest częścią osłony. 

Produkty Pokrewne/Powiązane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii