Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m

17,48 zł z VAT
14,21 zł netto
Ilość:    przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
Kod produktu: OP-LCU-SCU-OM1-DX-05
Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii