SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 3dB 1310+1550nm

29,09 zł z VAT
23,65 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Tłumik światłowodowy LC/UPC(M)-LC/UPC(F) 3dB 1310+1550nm
Kod produktu: OP-ATT-LCU-M-F-3DB
Producent: Opton
Tłumik światłowodowy o tłumienności 3dB. Wtyk LC, męsko-żeński (nasadka)

Tłumik światłowodowy o tłumienności 3dB

 
Wykonany w najwygodniejszej do użytku postaci - czyli przejściówki męsko-żeńskiej. Tłumik taki w przeciwieństwie do tłumika adapterowego nie wymaga zabudowy w przełącznicy. Można go wygodnie i łatwo zamontować w torze optycznym, poprzez nasadzenie na końcówkę patchcorda. Gdy nie jest potrzebny jego demontaż również jest prosty.
 
Należy pamiętać o tym, że najlepiej gdy tłumik na torze optycznym jest zamontowany przed urządzeniem odbiorczym. Czyli na linii RX. 
 
Każdy sprzedawany przez nas tłumik posiada własną kartę znamionową na której podana jest dokładna wartość tłumienia (która zwykle mieści się w granicach +-10% nominalnej)
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii