Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m

14,71 zł z VAT
11,96 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 1m
Kod produktu: OP-SCA-SCU-SM-DX-1
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.

OPTON patch cord SC/APC-SC/UPC SM 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii