SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 2m

20,73 zł z VAT
16,85 zł netto
Ilość
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 2m
Kod produktu: OP-SCA-SCA-SM-DX-2
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.

OPTON patch cord SC/APC-SC/APC SM 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii