SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m

16,64 zł z VAT
13,53 zł netto
Ilość
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 0.5m
Kod produktu: OP-LCU-LCU-SM-DX-05
Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m.

OPTON patch cord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 0.5m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii