SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
TP-Link MC200CM

175,18 zł z VAT
142,42 zł netto
Ilość
przechowalnia
TP-Link MC200CM
Kod produktu: TL-MC200CM
Producent: TP-Link

Złącze SC/UPC, kabel multimod, LAN: 10/100/1000 Optic: 1000Base-FX 0,5km.

MC200CM to media konwerter umożliwiający zmianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony zwykłym kablem ethernet 1000Base-T, (również w odwrotnym kierunku). Urządzenie przystosowane jest do wielomodowego światłowodu wyposażonego w złącza SC, jest w stanie transmitować sygnał na odległość 0,55 km. Konwerter jest zgodny ze standardami IEEE 802.3z i 802.3ab, port TX ma funkcję automatycznego krosowanie MDI/MDIX. Produkt odbiera i wysyła sygnał o długości fali 850 nm, wyposażony został w diody LED informujące o stanie pracy.

Najważniejsze cechy:

  • współpracuje ze światłowodem wielomodowym;
  • złącza światłowodowe SC;
  • standardy IEEE 802.3ab i IEEE 802.3z;
  • transmituje sygnał na odległość 0,55 km;
  • port TX wyposażony w funkcję automatycznego krosowania MDI/MDIX;
  • odbiera i wysyła sygnał o długości fali 850 nm.

Specyfikacja:

MC200CM
Standardy i protokoły

IEEE 802.3ab

IEEE 802.3z

IEEE 802.3x

Podstawowe funkcje

Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)

Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej przy wykorzystaniu włókna 50/100um do 0,5 km

Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej przy wykorzystaniu włókna 2,5/125um do 0,22 km

Porty

1 port SC/UPC 1000M

1 port RJ45 1000M (auto MDI/MDIX)

Długość fali 850 nm
Kabel sieciowy 1000BASE-FX Światłowód wielomodowy
Kabel sieciowy 1000BASE-T

Kabel UTP kat. 5 lub 5e (do 100 metrów)

Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100 metrów)

Wskaźniki diod PWR, LINK, RX
Wymiary 94,5x73x27 mm
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy 5,5 W
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 40 st. C

Dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 70 st. C

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%-90% niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-90% niekondensująca

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii