SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
TP-Link MC110CS

116,85 zł z VAT
95,00 zł netto
Ilość
przechowalnia
TP-Link MC110CS
Kod produktu: TL-MC110CS
Producent: TP-Link
Złącze SC/UPC, kabel singlemod, LAN: 10/100 Optic: 100Base-FX 20km
Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) TP-Link MC110CS pozwala na połączenie segmentu sieci ethernet 10/100base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). Urządzenie wyposażone jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia o długości do 20km z maksymalną prędkością 100 Mb/s.
Port TX wyposażony został w funkcję automatycznego krosowanie MDI/MDIX oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia.

Najważniejsze cechy:

  • zgodność z 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX;
  • automatyczne krosowanie MDI/MDIX i automatyczne negocjacja szybkości połączenia na porcie TX;
  • zasięg transmisji światłowodowej do 20 km;
  • przepustowość do 100 Mb/s;
  • światłowodowe złącze SC/UPC;
  • diody LED informujące o statusie pracy urządzenia;
  • funkcja Link Fault Passthrough i Far End Faul służące do minimalizacji strat sygnału wynikających z błędów połączeń.

Specyfikacja:

MC110CS
Standardy i protokoły

IEEE 802.3

IEEE 802.3u

IEEE 802.3x

Podstawowe funkcje

Transmisja w trybie pełnego i pół dupleksu na porcie FX

Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)

Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)

Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 km

Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń

Porty

1 port SC/UPC 100M

1 port RJ45 100M (auto MDI/MDIX)

Długość fali 1310 nm
Kabel sieciowy 10BASE-T

Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100 metrów)

Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100 metrów)

Kabel sieciowy 100BASE-T

Kabel UTP kat. 5 lub 5e (do 100 metrów)

Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100 metrów)

Kabel sieciowy 100BASE-FX Światłowód jednomodowy
Wskaźniki diod PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary 94,5x73x27 mm
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy 1,52 W
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: od 0 do 40 st. C

Dopuszczalna temperatura przechowywania: od -40 do 70 st. C

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%-90% niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%-90% niekondensująca

 

Produkty Pokrewne/Powiązane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii