SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 918) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 / 23
Przełącznica (mufa) światłowodowa FDB-0102G - 1 IN, 2 OUT
18,72 zł z VAT
15,22 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2mm 1m G657A1
Producent: Opton

OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 1m G.657A1.
18,77 zł z VAT
15,26 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
18,83 zł z VAT
15,31 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 2m
Producent: Opton

OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
18,89 zł z VAT
15,36 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 2m
18,98 zł z VAT
15,43 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
19,02 zł z VAT
15,46 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
19,14 zł z VAT
15,56 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 5m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
19,26 zł z VAT
15,66 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 3m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
19,29 zł z VAT
15,68 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
19,29 zł z VAT
15,68 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 3m
Producent: Opton

OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
19,67 zł z VAT
15,99 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 15m
19,68 zł z VAT
16,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
19,73 zł z VAT
16,04 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 1m.
19,83 zł z VAT
16,12 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 1m
19,83 zł z VAT
16,12 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 5m
19,91 zł z VAT
16,19 zł netto
Dostępność przechowalnia
Uchwyt odciągowy PA54-1500 ( PA 1500 )
1+
:
14,90 zł
100+
:
13,50 zł
przechowalnia
Osłonki spawów 45mm - 100 sztuk termokurczliwe
20,11 zł z VAT
16,35 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 2m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
20,14 zł z VAT
16,37 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 3m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
20,26 zł z VAT
16,47 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
20,34 zł z VAT
16,54 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
20,42 zł z VAT
16,60 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
20,58 zł z VAT
16,73 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 5m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
20,64 zł z VAT
16,78 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 5m
Producent: Opton

OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
20,66 zł z VAT
16,80 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 2m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 2m.
20,76 zł z VAT
16,88 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 1m.
20,79 zł z VAT
16,90 zł netto
przechowalnia
Opton patchcord FC/UPC - SC/UPC SM Simplex 652.D 10m
20,81 zł z VAT
16,92 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 2m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
20,89 zł z VAT
16,98 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord SC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
20,89 zł z VAT
16,98 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m.
21,01 zł z VAT
17,08 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
21,03 zł z VAT
17,10 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
21,07 zł z VAT
17,13 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
Producent: Opton

OPTON- Multimode Patchcord LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
21,09 zł z VAT
17,15 zł netto
przechowalnia
Osłonki spawów 60mm - 100 sztuk termokurczliwe
21,33 zł z VAT
17,34 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 2m.
21,39 zł z VAT
17,39 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 2mm 0.5m G657A1
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G.657A1.
21,39 zł z VAT
17,39 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 2m
Producent: Opton

OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 2m.
21,45 zł z VAT
17,44 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
21,54 zł z VAT
17,51 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
Producent: Opton

OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
21,60 zł z VAT
17,56 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 / 23