SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

69,75 zł z VAT
56,71 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

154,49 zł z VAT
125,60 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
277,28 zł z VAT
225,43 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-GP-B+ GPON OLT moduł SFP klasy B+
291,45 zł z VAT
236,95 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UFiber OLT 8-Port GPON Optical Line Terminal
6 299,21 zł z VAT
5 121,31 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1