SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
LR-Link LREC3210PF-SFP USB3.0 Gigabit Fiber NIC
244,77 zł z VAT
305,83 zł
199,00 zł netto
Antena 5dBi SMA
6,14 zł z VAT
19,26 zł
4,99 zł netto
Opaska zaciskowa ślimakowa 155 - 178 mm nierdzewna
0,97 zł z VAT
2,30 zł
0,79 zł netto

Ważne informacje

W kategorii wyprzedaż znajdują się różnego rodzaju produkty dostępne w bardzo niskiej cenie (zazwyczaj wynosi ona połowę ceny pierwotnej). Są to urządzenia zalegające na magazynie, pochodzące ze zwrotów lub napraw serwisowych. Produkty używane są wyróżnione, ich stan jest wyraźnie zaznaczony w opisie. Na wszystkie urządzenia zapewniamy gwarancję rozruchową - 1 miesiąc.

Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Opaska zaciskowa ślimakowa 155 - 178 mm nierdzewna
Promocja
0,97 zł z VAT
2,30 zł netto
0,79 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy PAM-08
Uchwyt odciągowy PAM-08WYPRZEDAŻ Producent: Opton
do kabli 'ósemkowych' ze stalową linką nośną
Promocja
7,01 zł z VAT
13,00 zł netto
5,70 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy PAM-07
Uchwyt odciągowy PAM-07WYPRZEDAŻ Producent: Opton
do kabli 'ósemkowych' ze stalową linką nośną
Promocja
7,38 zł z VAT
13,00 zł netto
6,00 zł netto
przechowalnia
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x6 SM 5.0mm 30m G657A
Promocja
110,70 zł z VAT
158,32 zł netto
90,00 zł netto
przechowalnia
OPTON Rolka kablowa doziemna przegubowa
Promocja
121,77 zł z VAT
150,00 zł netto
99,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 200m G657A1 zbrojony
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 200m G657A1 zbrojonyWYPRZEDAŻ Producent: Opton
prefabrykowany patchcord w otulinie PE, odporny na warunki atmosferyczne.
Promocja
170,97 zł z VAT
252,67 zł netto
139,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1