SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
GigaSektor PRO 13/120 HV
179,58 zł z VAT
219,00 zł
146,00 zł netto
GigaSektor PRO 16/120 HV
325,95 zł z VAT
318,75 zł
265,00 zł netto
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 200m G657A1 zbrojony
170,97 zł z VAT
252,67 zł
139,00 zł netto

Ważne informacje

W kategorii wyprzedaż znajdują się różnego rodzaju produkty dostępne w bardzo niskiej cenie (zazwyczaj wynosi ona połowę ceny pierwotnej). Są to urządzenia zalegające na magazynie, pochodzące ze zwrotów lub napraw serwisowych. Produkty używane są wyróżnione, ich stan jest wyraźnie zaznaczony w opisie. Na wszystkie urządzenia zapewniamy gwarancję rozruchową - 1 miesiąc.

Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Opaska zaciskowa ślimakowa 155-178mm nierdzewna
Promocja
0,97 zł z VAT
2,30 zł netto
0,79 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy PAM-08
Uchwyt odciągowy PAM-08WYPRZEDAŻ Producent: Opton
do kabli 'ósemkowych' ze stalową linką nośną
Promocja
7,01 zł z VAT
13,00 zł netto
5,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 200m G657A1 zbrojony
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 200m G657A1 zbrojonyWYPRZEDAŻ Producent: Opton
Prefabrykowany patchcord w otulinie PE, odporny na warunki atmosferyczne.
Promocja
170,97 zł z VAT
252,67 zł netto
139,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1