SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
18,95 zł z VAT
15,41 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
20,34 zł z VAT
16,54 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 2m.
21,16 zł z VAT
17,20 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
26,68 zł z VAT
21,69 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
29,13 zł z VAT
23,68 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1