Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
18,41 zł z VAT
14,97 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m.
21,97 zł z VAT
17,86 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 2m.
25,47 zł z VAT
20,71 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
27,38 zł z VAT
22,26 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
28,82 zł z VAT
23,43 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1