SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 / 12
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 1m
34,35 zł z VAT
27,93 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
34,46 zł z VAT
28,02 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m.
34,56 zł z VAT
28,10 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
34,64 zł z VAT
28,16 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 20m G657B3
34,74 zł z VAT
28,24 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 5m.
34,77 zł z VAT
28,27 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-FC/APC SM DUPLEX 3mm 10m
34,99 zł z VAT
28,45 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m.
35,06 zł z VAT
28,50 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 15m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 15m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

35,19 zł z VAT
28,61 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 15m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 15m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

35,19 zł z VAT
28,61 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
35,20 zł z VAT
28,62 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord SC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
35,20 zł z VAT
28,62 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
35,29 zł z VAT
28,69 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m.
35,41 zł z VAT
28,79 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
35,46 zł z VAT
28,83 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord SC/APC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
35,89 zł z VAT
29,18 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
36,09 zł z VAT
29,34 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 15m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 15m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

36,11 zł z VAT
29,36 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
36,17 zł z VAT
29,41 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 20m
37,31 zł z VAT
30,33 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 20m
37,31 zł z VAT
30,33 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 20m.
37,61 zł z VAT
30,58 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 3m
38,11 zł z VAT
30,98 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord ST/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
38,18 zł z VAT
31,04 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 20m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 20m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

39,36 zł z VAT
32,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 20m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 20m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

39,79 zł z VAT
32,35 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 20m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 20m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

39,79 zł z VAT
32,35 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 25m G657B3
40,68 zł z VAT
33,07 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 20m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 20m.
40,76 zł z VAT
33,14 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 25m
41,61 zł z VAT
33,83 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 25m
41,61 zł z VAT
33,83 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 10m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 10m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 10m.
43,96 zł z VAT
35,74 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 25m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 25m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

44,38 zł z VAT
36,08 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 25m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 25m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

44,38 zł z VAT
36,08 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 25m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 25m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

44,38 zł z VAT
36,08 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 30m G657B3
45,20 zł z VAT
36,75 zł netto
przechowalnia
Kabel światlowodowy SC/APC SC/APC Drop 30m
45,92 zł z VAT
37,33 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 30m
45,92 zł z VAT
37,33 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 30m
45,92 zł z VAT
37,33 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 30m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 30m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

48,44 zł z VAT
39,38 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 / 12
Filtry
Cena
 - 
Długość (metry)
 - 
Rodzaj
Multimode (96)
Multipatchcord (24)
Singlemode (328)
Zastosowanie
Na zewnątrz budynków (80)
Wewnątrz budynków (368)
Złącza
FC/APC - FC/APC (6)
FC/APC - SC/APC (6)
FC/UPC - FC/UPC (6)
FC/UPC - LC/UPC (10)
FC/UPC - SC/APC (6)
FC/UPC - SC/UPC (8)
LC - LC (19)
LC - SC (15)
LC - ST (10)
LC/UPC - FC/APC (6)
LC/UPC - LC/APC (6)
LC/UPC - LC/UPC (34)
LC/UPC - SC/APC (14)
LC/UPC - ST/UPC (6)
MPO - LC (5)
MPO - MPO (8)
SC - SC (10)
SC/APC - LC/APC (6)
SC/APC - SC/APC (77)
SC/UPC - FC/APC (6)
SC/UPC - LC/UPC (14)
SC/UPC - SC/APC (61)
SC/UPC - SC/UPC (69)
ST - SC (10)
ST - ST (10)
ST/UPC - SC/APC (6)
ST/UPC - SC/UPC (7)
ST/UPC - ST/UPC (5)
Ilość końcówek
12 (12)
24 (12)
Duplex (214)
Simplex (210)
Włókno
G652.D (169)
G657.A1 (43)
G657.A2 (79)
G657.B3 (60)
OM1 (30)
OM2 (32)
OM3 (26)
OM4 (8)
Producent
CDR (78)
Opton (368)