Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 / 12
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
26,68 zł z VAT
21,69 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord ST/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
26,72 zł z VAT
21,72 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-FC/APC SM DUPLEX 3mm 3m
26,75 zł z VAT
21,75 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
26,94 zł z VAT
21,90 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m.
26,94 zł z VAT
21,90 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m.
26,96 zł z VAT
21,92 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 3m
26,96 zł z VAT
21,92 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 5m
27,02 zł z VAT
21,97 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord SC/APC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
27,07 zł z VAT
22,01 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 5m
27,28 zł z VAT
22,18 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 10m
27,40 zł z VAT
22,28 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m.
27,47 zł z VAT
22,33 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 5m
27,50 zł z VAT
22,36 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 3m.
27,59 zł z VAT
22,43 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 5m
27,59 zł z VAT
22,43 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-FC/UPC SM DUPLEX 3mm 5m
27,71 zł z VAT
22,53 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
27,75 zł z VAT
22,56 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 10m
27,81 zł z VAT
22,61 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 15m G657B3
27,95 zł z VAT
22,72 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord ST/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
28,01 zł z VAT
22,77 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 5m
28,03 zł z VAT
22,79 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord SC/APC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
28,07 zł z VAT
22,82 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 5m
28,22 zł z VAT
22,94 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m.
28,25 zł z VAT
22,97 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
28,40 zł z VAT
23,09 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 2m.
28,46 zł z VAT
23,14 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-FC/APC SM DUPLEX 3mm 5m
28,62 zł z VAT
23,27 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 10m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 10m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

28,68 zł z VAT
23,32 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 10m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 10m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

28,68 zł z VAT
23,32 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 10m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 10m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

28,68 zł z VAT
23,32 zł netto
przechowalnia
Kable światlowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 10m
28,68 zł z VAT
23,32 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 10m
28,68 zł z VAT
23,32 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
28,84 zł z VAT
23,45 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 1m.
28,97 zł z VAT
23,55 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 5m.
29,19 zł z VAT
23,73 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord ST/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
29,27 zł z VAT
23,80 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 2m.
29,34 zł z VAT
23,85 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m.
29,34 zł z VAT
23,85 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
29,40 zł z VAT
23,90 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 15m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 15m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
30,15 zł z VAT
24,51 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 / 12
Towar dnia
Filtry
Cena

 - 

Długość (metry)

 - 

Rodzaj
Zastosowanie
Złącza
Ilość końcówek
Włókno
Producent