SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 / 12
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 2m.
24,19 zł z VAT
19,67 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
24,19 zł z VAT
19,67 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
24,22 zł z VAT
19,69 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 10m
24,22 zł z VAT
19,69 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
24,26 zł z VAT
19,72 zł netto
przechowalnia
Patchcord FC/APC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 3m
24,34 zł z VAT
19,79 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 5m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 5m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

24,38 zł z VAT
19,82 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 5m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/UPC SM Simplex 5m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

24,38 zł z VAT
19,82 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 5m
24,38 zł z VAT
19,82 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 5m
24,38 zł z VAT
19,82 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord SC/APC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
24,44 zł z VAT
19,87 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
24,46 zł z VAT
19,89 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 3m.
24,46 zł z VAT
19,89 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM duplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 5m.
24,58 zł z VAT
19,98 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
24,66 zł z VAT
20,05 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
24,72 zł z VAT
20,10 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m.
24,72 zł z VAT
20,10 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-FC/APC SM DUPLEX 3mm 2m
24,72 zł z VAT
20,10 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
24,72 zł z VAT
20,10 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 3m
24,72 zł z VAT
20,10 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
24,76 zł z VAT
20,13 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
24,76 zł z VAT
20,13 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
24,88 zł z VAT
20,23 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 3m
24,94 zł z VAT
20,28 zł netto
przechowalnia
Patchcord FC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
24,94 zł z VAT
20,28 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
25,03 zł z VAT
20,35 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-SC 50/125um OM3 MM duplex 3m.
25,13 zł z VAT
20,43 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
25,15 zł z VAT
20,45 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-FC/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
25,19 zł z VAT
20,48 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
25,25 zł z VAT
20,53 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
25,51 zł z VAT
20,74 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 2m.
25,51 zł z VAT
20,74 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m.
25,76 zł z VAT
20,94 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 2m.
25,94 zł z VAT
21,09 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
26,06 zł z VAT
21,19 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-FC/APC SM DUPLEX 3mm 3m
26,09 zł z VAT
21,21 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord ST/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
26,09 zł z VAT
21,21 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord SC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
26,32 zł z VAT
21,40 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 3m
26,35 zł z VAT
21,42 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
26,53 zł z VAT
21,57 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 / 12
Towar dnia
Filtry
Cena

 - 

Długość (metry)

 - 

Rodzaj
Zastosowanie
Złącza
Ilość końcówek
Włókno
Producent