SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 / 12
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 5m
24,38 zł z VAT
19,82 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
24,44 zł z VAT
19,87 zł netto
przechowalnia
Patchcord FC/APC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 3m
24,46 zł z VAT
19,89 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
24,64 zł z VAT
20,03 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord SC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
24,70 zł z VAT
20,08 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
24,72 zł z VAT
20,10 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
24,72 zł z VAT
20,10 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
24,76 zł z VAT
20,13 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 0,5m.
24,78 zł z VAT
20,15 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
24,88 zł z VAT
20,23 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
24,88 zł z VAT
20,23 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord SC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
24,88 zł z VAT
20,23 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
24,88 zł z VAT
20,23 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-SC/APC SM DUPLEX 3mm 3m
24,94 zł z VAT
20,28 zł netto
przechowalnia
Patchcord FC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
24,94 zł z VAT
20,28 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-FC/APC SM DUPLEX 3mm 2m
24,97 zł z VAT
20,30 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord FC/UPC-FC/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
25,19 zł z VAT
20,48 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
25,28 zł z VAT
20,55 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0mm 3m
25,41 zł z VAT
20,66 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
25,60 zł z VAT
20,81 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 2m.
25,63 zł z VAT
20,84 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-ST 50/125um OM2 MM duplex 1m.
25,69 zł z VAT
20,89 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 0,5m.
25,69 zł z VAT
20,89 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 3m.
25,90 zł z VAT
21,06 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord ST/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 0.5m
26,09 zł z VAT
21,21 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) LC/UPC LC/UPC Drop 7m
26,10 zł z VAT
21,22 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord SC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
26,32 zł z VAT
21,40 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 62.5/125um OM1 MM duplex 2m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 62.5/129um OM1 MM duplex 2m.
26,35 zł z VAT
21,42 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord FC/APC-FC/APC SM DUPLEX 3mm 3m
26,38 zł z VAT
21,45 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/APC SM duplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC (APC/APC) SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 3m.
26,46 zł z VAT
21,51 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 3m
26,53 zł z VAT
21,57 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-ST 62.5/125um OM1 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-ST 62.5/129um OM1 MM duplex 3m.
26,68 zł z VAT
21,69 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord ST/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 1m
26,72 zł z VAT
21,72 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM duplex 10m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 DUPLEX 3.0mm LSZH 10m.
26,84 zł z VAT
21,82 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord ST-ST 50/125um OM2 MM duplex 3m.
26,84 zł z VAT
21,82 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 3m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 3m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM2 MM duplex 3m.
26,88 zł z VAT
21,85 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
26,88 zł z VAT
21,85 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 62.5/125um OM1 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 62.5/129um OM1 MM duplex 5m.
26,94 zł z VAT
21,90 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m
OPTON - PatchCord multimodowy SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord SC-SC 50/125um OM2 MM duplex 5m.
26,94 zł z VAT
21,90 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-ST/UPC SM DUPLEX 3mm 2m
27,00 zł z VAT
21,95 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 / 12
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Długość (metry)
 - 
Rodzaj
Multimode (96)
Multipatchcord (24)
Singlemode (345)
Zastosowanie
Na zewnątrz budynków (89)
Wewnątrz budynków (376)
Złącza
FC/APC - FC/APC (6)
FC/APC - SC/APC (6)
FC/UPC - FC/UPC (6)
FC/UPC - LC/UPC (10)
FC/UPC - SC/APC (6)
FC/UPC - SC/UPC (8)
LC - LC (19)
LC - SC (15)
LC - ST (10)
LC/UPC - FC/APC (6)
LC/UPC - LC/APC (6)
LC/UPC - LC/UPC (39)
LC/UPC - SC/APC (14)
LC/UPC - ST/UPC (6)
MPO - LC (5)
MPO - MPO (8)
SC - SC (10)
SC/APC - LC/APC (6)
SC/APC - SC/APC (77)
SC/UPC - FC/APC (6)
SC/UPC - LC/UPC (14)
SC/UPC - SC/APC (69)
SC/UPC - SC/UPC (73)
ST - SC (10)
ST - ST (10)
ST/UPC - SC/APC (6)
ST/UPC - SC/UPC (7)
ST/UPC - ST/UPC (5)
Ilość końcówek
12 (12)
24 (12)
Duplex (214)
Simplex (226)
Włókno
G652.D (169)
G657.A1 (42)
G657.A2 (89)
G657.B3 (68)
OM1 (30)
OM2 (32)
OM3 (26)
OM4 (8)
Producent
CDR (130)
Opton (333)