Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: 9 [10] 11 12 / 12
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 50m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 50m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

63,15 zł z VAT
51,34 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 55m G657B3
66,11 zł z VAT
53,75 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 50m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 50m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

67,42 zł z VAT
54,81 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światlowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 55m
67,45 zł z VAT
54,84 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 55m
67,45 zł z VAT
54,84 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 55m
67,45 zł z VAT
54,84 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 55m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 55m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

67,45 zł z VAT
54,84 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 55m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 55m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

70,22 zł z VAT
57,09 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 60m G657B3
70,76 zł z VAT
57,53 zł netto
przechowalnia
Kabel światlowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 60m
71,76 zł z VAT
58,34 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 60m
71,76 zł z VAT
58,34 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 60m
71,76 zł z VAT
58,34 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 60m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 60m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

71,76 zł z VAT
58,34 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 60 m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 60 m Producent: CDR

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

71,76 zł z VAT
58,34 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 15m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 15m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 15m.
72,91 zł z VAT
59,28 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 65m
76,06 zł z VAT
61,84 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 65m
76,06 zł z VAT
61,84 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 65m
79,81 zł z VAT
64,89 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 70m
80,38 zł z VAT
65,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 70m
80,38 zł z VAT
65,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 70m
80,38 zł z VAT
65,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 75m
84,69 zł z VAT
68,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 75m
84,69 zł z VAT
68,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 75m
84,69 zł z VAT
68,85 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 20m
88,14 zł z VAT
71,66 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 80m
88,99 zł z VAT
72,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 80m
88,99 zł z VAT
72,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 80m
88,99 zł z VAT
72,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 85m
93,30 zł z VAT
75,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 85m
93,30 zł z VAT
75,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 85m
93,30 zł z VAT
75,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 90m
97,60 zł z VAT
79,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 90m
97,60 zł z VAT
79,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 90m
97,60 zł z VAT
79,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 95m
101,91 zł z VAT
82,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 95m
101,91 zł z VAT
82,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 95m
101,91 zł z VAT
82,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/APC SC/APC Drop 100m
106,22 zł z VAT
86,36 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/APC Drop 100m
106,22 zł z VAT
86,36 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 100m
106,22 zł z VAT
86,36 zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: 9 [10] 11 12 / 12
Towar dnia
Filtry
Cena

 - 

Długość (metry)

 - 

Rodzaj
Zastosowanie
Złącza
Ilość końcówek
Włókno
Producent