SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: CDR, Opton

Strona: 9 [10] 11 12 / 12
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 50m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 50m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

71,91 zł z VAT
58,46 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 55m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 55m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

71,94 zł z VAT
58,49 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 15m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 15m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 15m.
73,43 zł z VAT
59,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 55m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 55m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

74,91 zł z VAT
60,90 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 65m
76,06 zł z VAT
61,84 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 60m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/APC - SC/APC SM Simplex 60m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

76,54 zł z VAT
62,23 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 65m
79,81 zł z VAT
64,89 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 60 m
Patchcord światłowodowy Easy Flex SC/UPC - SC/APC SM Simplex 60 m Producent: Opton

Kabel Easy Flex - ekstremalna odporność na zginanie! Idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania klienta!

79,90 zł z VAT
64,96 zł netto
przechowalnia
Kabel światlowodowy SC/APC SC/APC Drop 70m
80,38 zł z VAT
65,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 70m
80,38 zł z VAT
65,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 70m
80,38 zł z VAT
65,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 75m
84,69 zł z VAT
68,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 75m
84,69 zł z VAT
68,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 75m
84,69 zł z VAT
68,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 80m
88,99 zł z VAT
72,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 80m
88,99 zł z VAT
72,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 80m
88,99 zł z VAT
72,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 85m
93,30 zł z VAT
75,85 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 85m
93,30 zł z VAT
75,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 85m
93,30 zł z VAT
75,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 90m
97,60 zł z VAT
79,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 90m
97,60 zł z VAT
79,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 90m
97,60 zł z VAT
79,35 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 95m
101,91 zł z VAT
82,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 95m
101,91 zł z VAT
82,85 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 95m
101,91 zł z VAT
82,85 zł netto
przechowalnia
OPTON patchcord LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0mm 10m
104,60 zł z VAT
85,04 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 100m
106,22 zł z VAT
86,36 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 100m
106,22 zł z VAT
86,36 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 100m
106,22 zł z VAT
86,36 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 105m
110,53 zł z VAT
89,86 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 105m
110,53 zł z VAT
89,86 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 105m
110,53 zł z VAT
89,86 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 110m
114,83 zł z VAT
93,36 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/APC Drop 110m
114,83 zł z VAT
93,36 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 110m
114,83 zł z VAT
93,36 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 120m
123,44 zł z VAT
100,36 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 120m
123,44 zł z VAT
100,36 zł netto
przechowalnia
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 30m
OPTON - PatchCord multimodowy LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 30m Producent: Opton
OPTON - Multimode Patchcord LC-LC 50/125um OM3 MM duplex 30m.
125,63 zł z VAT
102,14 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/APC SC/APC Drop 140m
140,68 zł z VAT
114,37 zł netto
przechowalnia
Strona: 9 [10] 11 12 / 12
Filtry
Cena
 - 
Długość (metry)
 - 
Rodzaj
Multimode (96)
Multipatchcord (24)
Singlemode (328)
Zastosowanie
Na zewnątrz budynków (80)
Wewnątrz budynków (368)
Złącza
FC/APC - FC/APC (6)
FC/APC - SC/APC (6)
FC/UPC - FC/UPC (6)
FC/UPC - LC/UPC (10)
FC/UPC - SC/APC (6)
FC/UPC - SC/UPC (8)
LC - LC (19)
LC - SC (15)
LC - ST (10)
LC/UPC - FC/APC (6)
LC/UPC - LC/APC (6)
LC/UPC - LC/UPC (34)
LC/UPC - SC/APC (14)
LC/UPC - ST/UPC (6)
MPO - LC (5)
MPO - MPO (8)
SC - SC (10)
SC/APC - LC/APC (6)
SC/APC - SC/APC (77)
SC/UPC - FC/APC (6)
SC/UPC - LC/UPC (14)
SC/UPC - SC/APC (61)
SC/UPC - SC/UPC (69)
ST - SC (10)
ST - ST (10)
ST/UPC - SC/APC (6)
ST/UPC - SC/UPC (7)
ST/UPC - ST/UPC (5)
Ilość końcówek
12 (12)
24 (12)
Duplex (214)
Simplex (210)
Włókno
G652.D (169)
G657.A1 (43)
G657.A2 (79)
G657.B3 (60)
OM1 (30)
OM2 (32)
OM3 (26)
OM4 (8)
Producent
CDR (78)
Opton (368)