Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Tough Cable Connectors na sztuki
1,98 zł z VAT
1,61 zł netto
Dostępność przechowalnia
Osłona do Nanobeam 300 i PowerBeam 300
53,81 zł z VAT
43,75 zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam  M5 400 (B)
57,65 zł z VAT
46,87 zł netto
przechowalnia
ToughCable Connectors Ground 20 sztuk
67,23 zł z VAT
54,66 zł netto
Dostępność przechowalnia
RockShield™
71,82 zł z VAT
58,39 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

76,35 zł z VAT
62,07 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti AirRouter
143,76 zł z VAT
116,88 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

154,49 zł z VAT
125,60 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti AirRouter HP
243,04 zł z VAT
197,59 zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam 620
325,78 zł z VAT
264,86 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1