Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Tough Cable Connectors na sztuki
1,94 zł z VAT
1,58 zł netto
Dostępność przechowalnia
Osłona do Nanobeam 300 i PowerBeam 300
53,81 zł z VAT
43,75 zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam  M5 400 (B)
57,65 zł z VAT
46,87 zł netto
Dostępność przechowalnia
ToughCable Connectors Ground 20 sztuk
65,98 zł z VAT
53,64 zł netto
przechowalnia
RockShield™
70,39 zł z VAT
57,23 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

76,35 zł z VAT
62,07 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti AirRouter
146,58 zł z VAT
119,17 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

154,49 zł z VAT
125,60 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti AirRouter HP
253,88 zł z VAT
206,41 zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam 620
328,29 zł z VAT
266,90 zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] / 1