SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
!Ubiquiti!
Katalog produktów

Strona: 1 [2] 3 4 5 6 / 6
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 54V 80W
119,73 zł z VAT
97,34 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti AirRouter
144,03 zł z VAT
117,10 zł netto
przechowalnia
AirFiber OMT RD Conversion Kit, Slant 45
148,94 zł z VAT
121,09 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti mPower mini
150,64 zł z VAT
122,47 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UniFi Video Camera Large Pole Mount
154,05 zł z VAT
125,24 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

154,49 zł z VAT
125,60 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti NanoSwitch 4x GE 3x PoE Passthrough
156,94 zł z VAT
127,59 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti mFi Ceiling Mount Motion Sensor
164,52 zł z VAT
133,76 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti LBE LiteBeam M5 23dBi
192,19 zł z VAT
156,25 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti NanoStation M2 LOCO 2.4GHz MIMO
192,62 zł z VAT
156,60 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti SR71-E mPCI-e High Power
Ubiquiti SR71-E mPCI-e High PowerWYPRZEDAŻ Producent: Ubiquiti Networks
Karta radiowa miniPCI-e w standardzie 802.11a/b/g/n o mocy 400mW ze złączami U.FL.
194,84 zł z VAT
158,41 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti AG-PRO-INS airGateway Installer
197,43 zł z VAT
160,51 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti NanoStation AC Loco
200,33 zł z VAT
162,87 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Edge Router X ER-X
212,51 zł z VAT
172,77 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti mPower Power Strip
228,94 zł z VAT
186,13 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti AirGrid M5 HP 5GHz 23dBi
Ubiquiti AirGrid M5 HP 5GHz 23dBi Producent: Ubiquiti Networks

Urządzenia pakowane przez producenta w opakowaniach zbiorczych po 5 sztuk. Kupując inną ilość otrzymasz urządzenia zapakowane nieoryginalnie.

231,02 zł z VAT
187,82 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UAP-IW naścienny UniFi AP
234,07 zł z VAT
190,30 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti AirGrid M2 HP 2.4GHz 16dBi
235,25 zł z VAT
191,26 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti AirRouter HP
244,99 zł z VAT
199,18 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti NanoStation M5 LOCO
255,78 zł z VAT
207,95 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO
259,20 zł z VAT
210,73 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UniFi Access Point 2.4GHz
259,37 zł z VAT
210,87 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti AirGrid M5 HP 5GHz 27dBi
Ubiquiti AirGrid M5 HP 5GHz 27dBi Producent: Ubiquiti Networks

Urządzenia pakowane przez producenta w opakowaniach zbiorczych po 4 sztuki. Kupując inną ilość otrzymasz urządzenia zapakowane nieoryginalnie.

266,01 zł z VAT
216,27 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti AirGrid M2 HP 2.4GHz 20dBi
271,94 zł z VAT
221,09 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2
Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 Producent: Ubiquiti Networks

Kolejna partia dostępna w październiku 2018!

282,84 zł z VAT
229,95 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti LiteBeam 5AC 23dBi
283,33 zł z VAT
230,35 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
294,43 zł z VAT
239,37 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti PowerBeam M5 300
303,93 zł z VAT
247,10 zł netto
przechowalnia
mFi mPort (wyjście RJ45)
308,62 zł z VAT
250,91 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Airmax Dual Sector 5GHz 120° 16dBi
308,79 zł z VAT
251,05 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Bullet M5 HP
310,64 zł z VAT
252,55 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti PowerBeam M2 400
310,96 zł z VAT
252,81 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Bullet M2 HP
311,49 zł z VAT
253,24 zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 / 6