SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
1,35 zł z VAT
3,35 zł
1,10 zł netto
Splitter PLC 1x32 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
115,62 zł z VAT
156,75 zł
94,00 zł netto
Opaska zaciskowa ślimakowa 155-178mm nierdzewna
0,97 zł z VAT
2,30 zł
0,79 zł netto
Katalog produktów

Strona: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 / 32
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 2m G657A1
8,43 zł z VAT
6,85 zł netto
Dostępność przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02A
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02A Producent: Opton

Domowa puszka zakończeniowa. Posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów.

8,51 zł z VAT
6,92 zł netto
przechowalnia
Hak nakrętkowy M12
8,61 zł z VAT
7,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
8,65 zł z VAT
7,03 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
8,65 zł z VAT
7,03 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 1m G.657A1.
8,65 zł z VAT
7,03 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 0.5m G.657B3
8,71 zł z VAT
7,08 zł netto
przechowalnia
Uchwyt przelotowy SM54-14
8,76 zł z VAT
7,12 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
8,78 zł z VAT
7,14 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
8,78 zł z VAT
7,14 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Izopropanol Cleanser IPA 100ml spray
8,86 zł z VAT
7,20 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 0.5m G657B3
8,97 zł z VAT
7,29 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G657A1.
8,99 zł z VAT
7,31 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
9,03 zł z VAT
7,34 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 3m G657A1
9,03 zł z VAT
7,34 zł netto
Dostępność przechowalnia
Uchwyt odciągowy FTTH FTTx FISH 2011
1+
:
4,59 zł
100+
:
4,44 zł
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
9,09 zł z VAT
7,39 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,11 zł z VAT
7,41 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
OPTON Tacka światłowodowa P3012B - czarna
OPTON Tacka światłowodowa P3012B - czarna Producent: Opton
Tacka na 12 spawów. Czarna
9,15 zł z VAT
7,44 zł netto
przechowalnia
OPTON Tacka światłowodowa P025B - czarna
OPTON Tacka światłowodowa P025B - czarna Producent: Opton
Tacka na 12 spawów. Czarna
9,15 zł z VAT
7,44 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 1m G.657B3
9,23 zł z VAT
7,50 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
9,27 zł z VAT
7,54 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
OPTON kasetka PLC 1x16
9,29 zł z VAT
7,55 zł netto
przechowalnia
Wkręt do adapterów (100 sztuk)
Wkręt do adapterów (100 sztuk) Producent: CDR
Wkręty do adapterów (100 sztuk).
9,35 zł z VAT
7,60 zł netto
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 1 OUT
9,36 zł z VAT
7,61 zł netto
przechowalnia
Hak słupowy M12 200mm
9,47 zł z VAT
7,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,54 zł z VAT
7,76 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,59 zł z VAT
7,80 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 1m G.657B3
9,62 zł z VAT
7,82 zł netto
Dostępność przechowalnia
Uchwyt przelotowy BAND-50 (SS 1025 B BELG )
9,79 zł z VAT
7,96 zł netto
przechowalnia
OPTON fast connector SC/UPC SM
9,84 zł z VAT
8,00 zł netto
przechowalnia
Wspornik słupowy Cash
1+
:
5,90 zł
100+
:
5,50 zł
przechowalnia
Wspornik słupowy CS100
1+
:
5,49 zł
100+
:
4,99 zł
przechowalnia
Hak słupowy M12 230mm
9,84 zł z VAT
8,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
9,86 zł z VAT
8,02 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail ST/UPC OM3 0.9mm 2m
9,89 zł z VAT
8,04 zł netto
przechowalnia
OPTON Tacka światłowodowa P4012
OPTON Tacka światłowodowa P4012 Producent: Opton
Tacka na 12 spawów światłowodowych. Biała.
9,91 zł z VAT
8,06 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1.
9,93 zł z VAT
8,07 zł netto
przechowalnia
OPTON fast connector SC/APC SM
9,96 zł z VAT
8,10 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 / 32
Filtry
Cena
 - 
Producent
CDR (186)
Dasan (3)
Dipol (2)
DVP (1)
Eloik (3)
FiberHome (3)
G&T (2)
Grandway (4)
Hanlong (1)
Hisense (3)
Huawei (58)
Ideal Industries (4)
INNO Instrument (23)
Intel (1)
Jilong (3)
Joinwit (2)
Kimberly-Clark (1)
Knipex (1)
LR-Link (2)
Mantar (30)
Menda (1)
Mikrotik (14)
NTT Advanced Technology (3)
OEM (7)
Opton (905)
Ripley Tools (11)
Shineway Tech (17)
Smart Scandinavian Box (3)
Superxon (1)
Tenda (1)
TP-Link (3)
TriBrer (1)
Ubiquiti Networks (7)
Uplink (15)
ZTE (2)