Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 500m kabel łatwego dostępu
1 783,50 zł z VAT
1 581,12 zł
1 450,00 zł netto
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x6 SM 5.0mm 70m G657A
202,95 zł z VAT
316,66 zł
165,00 zł netto
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 150m G657A1 zbrojony
158,67 zł z VAT
147,92 zł
129,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 / 33
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
8,34 zł z VAT
6,78 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
8,36 zł z VAT
6,80 zł netto
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02A
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02A Producent: Opton

Domowa puszka zakończeniowa. Posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów.

8,51 zł z VAT
6,92 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 1m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 1m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 1m.
8,59 zł z VAT
6,98 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 2mm 0.5m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 0.5m G657A1.
8,59 zł z VAT
6,98 zł netto
przechowalnia
Hak nakrętkowy M12
8,61 zł z VAT
7,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
8,65 zł z VAT
7,03 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 0.5m G.657B3
8,66 zł z VAT
7,04 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
8,71 zł z VAT
7,08 zł netto
przechowalnia
Uchwyt przelotowy SM54-14
8,76 zł z VAT
7,12 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
8,84 zł z VAT
7,19 zł netto
przechowalnia
Izopropanol Cleanser IPA 100ml spray
8,86 zł z VAT
7,20 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
8,97 zł z VAT
7,29 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 1m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 1m G.657A1.
8,97 zł z VAT
7,29 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy FTTH FTTx FISH 2011
1+
:
4,59 zł
100+
:
4,44 zł
przechowalnia
OPTON Tacka światłowodowa P3012B - czarna
OPTON Tacka światłowodowa P3012B - czarna Producent: Opton
Tacka na 12 spawów. Czarna
9,15 zł z VAT
7,44 zł netto
przechowalnia
OPTON Tacka światłowodowa P025B - czarna
OPTON Tacka światłowodowa P025B - czarna Producent: Opton
Tacka na 12 spawów. Czarna
9,15 zł z VAT
7,44 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 1m G.657B3
9,18 zł z VAT
7,46 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 3m G657A1
9,30 zł z VAT
7,56 zł netto
przechowalnia
Wkręt do adapterów (100 sztuk)
Wkręt do adapterów (100 sztuk) Producent: CDR
Wkręty do adapterów (100 sztuk).
9,35 zł z VAT
7,60 zł netto
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 1 OUT
9,36 zł z VAT
7,61 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2m Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 2m.
9,42 zł z VAT
7,66 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0mm 0.5m G657B3
9,42 zł z VAT
7,66 zł netto
przechowalnia
Hak słupowy M12 200mm
9,47 zł z VAT
7,70 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,52 zł z VAT
7,74 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-LC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,54 zł z VAT
7,76 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1
Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC SM simplex 2mm 2m G657A1 Producent: Opton
OPTON patch cord światłowodowy LC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 2.0mm LSZH 2m G.657A1.
9,54 zł z VAT
7,76 zł netto
Dostępność: brak w magazynie przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 5m G657A1
9,54 zł z VAT
7,76 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM SX 3mm 1m G.657B3
9,54 zł z VAT
7,76 zł netto
Dostępność przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-SC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
9,66 zł z VAT
7,85 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
9,66 zł z VAT
7,85 zł netto
przechowalnia
Uchwyt przelotowy BAND-50 (SS 1025 B BELG )
9,79 zł z VAT
7,96 zł netto
przechowalnia
OPTON fast connector SC/UPC SM
9,84 zł z VAT
8,00 zł netto
przechowalnia
Wspornik słupowy Cash
1+
:
5,90 zł
100+
:
5,50 zł
przechowalnia
Wspornik słupowy CS100
1+
:
5,49 zł
100+
:
4,99 zł
przechowalnia
Hak słupowy M12 230mm
9,84 zł z VAT
8,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON pigtail ST/UPC OM3 0.9mm 2m
9,88 zł z VAT
8,03 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 5m
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 5m Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 5m.
9,90 zł z VAT
8,05 zł netto
przechowalnia
OPTON Tacka światłowodowa P4012
OPTON Tacka światłowodowa P4012 Producent: Opton
Tacka na 12 spawów światłowodowych. Biała.
9,91 zł z VAT
8,06 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 / 33
Filtry