Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Splitter PLC 1x32 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
115,62 zł z VAT
156,75 zł
94,00 zł netto
OPTON Skarpeta do wciągania 13-18mm 400kg
52,89 zł z VAT
87,50 zł
43,00 zł netto
OPTON adapter LC/APC SM QUAD
7,01 zł z VAT
12,65 zł
5,70 zł netto
Katalog produktów

Strona: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 / 32
OPTON connector SC/UPC 0.9mm
3,71 zł z VAT
3,02 zł netto
przechowalnia
Opton tacka na 12 / 24 spawów P3012C
3,87 zł z VAT
3,15 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/UPC 3.0mm
3,89 zł z VAT
3,16 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM2
3,89 zł z VAT
3,16 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48J 4T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48J 4T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 150 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

3,92 zł z VAT
3,19 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON pigtail FC/UPC SM 0.9mm 1m G652D LT
3,96 zł z VAT
3,22 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
4,08 zł z VAT
3,32 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB) Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
4,08 zł z VAT
3,32 zł netto
przechowalnia
Opaska ślimakowa 50-70mm
4,13 zł z VAT
3,36 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON pigtail LC/APC SM 0.9mm 1m G652D
4,23 zł z VAT
3,44 zł netto
przechowalnia
Opton tacka na 12 / 24 spawów P035
4,28 zł z VAT
3,48 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/APC SM 0.9mm 1m G657A
4,37 zł z VAT
3,55 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail LC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM2
4,42 zł z VAT
3,59 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail ST/PC MM 0.9mm 1m OM1
4,62 zł z VAT
3,76 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
4,64 zł z VAT
3,77 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
4,71 zł z VAT
3,83 zł netto
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02 Producent: Opton

Domowa puszka zakończeniowa. Posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla, oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów.

4,91 zł z VAT
3,99 zł netto
przechowalnia
FTTH Flat cable clamp 10x70 mm do kabla płaskiego
4,91 zł z VAT
3,99 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON pigtail SC/PC MM 0.9mm 1m OM2
4,93 zł z VAT
4,01 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/APC SM 0.9mm 1m G652D LT
4,94 zł z VAT
4,02 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM SIMPLEX
5,09 zł z VAT
4,14 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM1
5,36 zł z VAT
4,36 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/PC MM 0.9mm 1m OM1
5,39 zł z VAT
4,38 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC OM3 0.9mm 2m
OPTON pigtail SC/UPC OM3 0.9mm 2m Producent: Opton
Multimode, SC/UPC.
5,44 zł z VAT
4,42 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
5,49 zł z VAT
4,46 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy AC-12
5,52 zł z VAT
4,49 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 72J 6T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 72J 6T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 150 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

5,52 zł z VAT
4,49 zł netto
przechowalnia
Opton Z-XOTKtsd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 72J, średnica 5.8mm, 12F6T, 500N
5,55 zł z VAT
4,51 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC 0.9mm 2m OM3
5,63 zł z VAT
4,58 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/APC SM 0.9mm 1m G652D
5,72 zł z VAT
4,65 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON pigtail SC/PC MM 0.9mm 1m OM1
5,81 zł z VAT
4,72 zł netto
przechowalnia
Wspornik uniwersalny C-Type
5,90 zł z VAT
4,80 zł netto
przechowalnia
Uchwyt światłowodowy DROP
5,90 zł z VAT
4,80 zł netto
przechowalnia
Opton tacka na 24 spawy P3024
5,95 zł z VAT
4,84 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy FTTH FTTx FISH
1+
:
3,99 zł
100+
:
3,88 zł
przechowalnia
Tacka spawów do mufy MINI - 6 spawów
6,03 zł z VAT
4,90 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON Tacka światłowodowa P3012
6,14 zł z VAT
4,99 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 / 32
Towar dnia
Filtry
Cena

 - 

Producent