SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Osłona do adaptera światłowodowego, kolor zielony
1,35 zł z VAT
3,35 zł
1,10 zł netto
Uchwyt odciągowy PA-1700-AL
13,53 zł z VAT
21,00 zł
11,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 / 32
OPTON pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657A
3,91 zł z VAT
3,18 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48J 4T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 48J 4T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 150 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

3,92 zł z VAT
3,19 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM2
3,94 zł z VAT
3,20 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON pigtail FC/UPC SM 0.9mm 1m G652D LT
3,96 zł z VAT
3,22 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB)
OPTON adapter światłowodowy SC/APC SM DUPLEX Zirconia Ceramic (IL <0.2dB) Producent: Opton
Tuleja centrująca z tlenku Cyrkonu - lepsza jakość, mniejsze tłumienie, mniejszy rozrzut jakościowy.
4,08 zł z VAT
3,32 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
4,12 zł z VAT
3,35 zł netto
przechowalnia
Opaska ślimakowa 50-70mm
4,13 zł z VAT
3,36 zł netto
Dostępność przechowalnia
Opton tacka na 12 / 24 spawów P035
4,28 zł z VAT
3,48 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
4,64 zł z VAT
3,77 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC SM 0.9mm 1m G657A
4,71 zł z VAT
3,83 zł netto
przechowalnia
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02
Domowa puszka zakończeniowa FTTH - 2 OUT - FTB02 Producent: Opton

Domowa puszka zakończeniowa. Posiada miejsce do ukrycia zapasu kabla, oraz dwa otwory przystosowane do montażu adapterów.

4,91 zł z VAT
3,99 zł netto
przechowalnia
FTTH Flat cable clamp 10x70 mm do kabla płaskiego
4,91 zł z VAT
3,99 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON pigtail SC/PC MM 0.9mm 1m OM2
4,92 zł z VAT
4,00 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail ST/PC MM 0.9mm 1m OM1
4,92 zł z VAT
4,00 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/APC SM 0.9mm 1m G652D LT
4,97 zł z VAT
4,04 zł netto
przechowalnia
OPTON adapter LC/UPC SM SIMPLEX
5,09 zł z VAT
4,14 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail SC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM1
5,36 zł z VAT
4,36 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/PC MM 0.9mm 1m OM1
5,39 zł z VAT
4,38 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail LC/APC SM 0.9mm 1m G657A
5,44 zł z VAT
4,42 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/UPC SM 0.9mm 1m G652D
5,49 zł z VAT
4,46 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy AC-12
5,52 zł z VAT
4,49 zł netto
przechowalnia
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 72J 6T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m
Opton ADSS-XOTKtsdD napowietrzny kabel światłowodowy 72J 6T12F, G.652.D, 4 kN, span 80 m Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 150 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

5,52 zł z VAT
4,49 zł netto
przechowalnia
Opton Z-XOTKtsd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 72J, średnica 5.8mm, 12F6T, 500N
5,55 zł z VAT
4,51 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail FC/APC SM 0.9mm 1m G652D
5,72 zł z VAT
4,65 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/PC MM 0.9mm 1m OM1
5,81 zł z VAT
4,72 zł netto
przechowalnia
OPTON pigtail SC/UPC OM3 0.9mm 2m
OPTON pigtail SC/UPC OM3 0.9mm 2m Producent: Opton
Multimode, SC/UPC.
5,89 zł z VAT
4,79 zł netto
Dostępność przechowalnia
Wspornik uniwersalny C-Type
5,90 zł z VAT
4,80 zł netto
przechowalnia
Uchwyt światłowodowy DROP
5,90 zł z VAT
4,80 zł netto
przechowalnia
Opton tacka na 24 spawy P3024
5,95 zł z VAT
4,84 zł netto
przechowalnia
Uchwyt odciągowy FTTH FTTx FISH
1+
:
3,99 zł
100+
:
3,88 zł
przechowalnia
Tacka spawów do mufy MINI - 6 spawów
6,03 zł z VAT
4,90 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON pigtail LC/UPC 0.9mm 2m OM3
6,10 zł z VAT
4,96 zł netto
Dostępność przechowalnia
OPTON Tacka światłowodowa P3012
6,14 zł z VAT
4,99 zł netto
przechowalnia
Cleanser IPA 100ml IZOPROPANOL
6,14 zł z VAT
4,99 zł netto
przechowalnia
Opton pigtail LC/UPC MM, 0.9mm, 1m, OM1
6,14 zł z VAT
4,99 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 / 32
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Producent
CDR (186)
Dasan (3)
Dipol (2)
DVP (1)
Eloik (3)
FiberHome (3)
G&T (2)
Grandway (4)
Hanlong (1)
Hisense (3)
Huawei (58)
Ideal Industries (4)
INNO Instrument (23)
Intel (1)
Jilong (3)
Joinwit (2)
Kimberly-Clark (1)
Knipex (1)
LR-Link (2)
Mantar (30)
Menda (1)
Mikrotik (14)
NTT Advanced Technology (3)
OEM (7)
Opton (905)
Ripley Tools (11)
Shineway Tech (17)
Smart Scandinavian Box (3)
Superxon (1)
Tenda (1)
TP-Link (3)
TriBrer (1)
Ubiquiti Networks (7)
Uplink (15)
ZTE (2)